crosssearch

Nádherný wellness hotel pro milovníky přírody.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

klidná, v části střediska Maiern. Sterzing cca 17 km.

Vybavení

160 pokojů v hlavní budově a 20 apartmánů ve vedlejší budově (propojené podzemní chodbou). Recepce, bar, restaurace, terasa na opalování, kavárna, pizzerie, jídelna a taverna. Výtah.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A): sprcha, WC, fén, telefon, sat. TV, balkón.

Dvoulůžkové pokoje (A2B): prostornější.

Dvoulůžkové pokoje (A2G): jako A2A, bez balkónu.

Jednopokojové apartmány (A2D): pro 2-4 osoby (cca 36 m2), ve vedlejší budově, vířivá vana, WC, balkón/terasa. Obývací ložnice s dvoulůžkem, 1 až 2 možnosti ke spaní. Kuchyňský kout, sedací kout, balkón/terasa.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu o 4 chodech se salátovým bufetem. Oběd (14:30-16:30 h). 1x týdně tyrolské speciality formou menu a bufet s dezerty. Vánoční (25.12.) a silvestrovské (31.12.) menu.

Služby v ceně

střídavě malá studená/teplá jídla k obědu (od 14.30-16.30 h) jako např. polévky, těstoviny, studené mísy, saláty a minidezerty.

Sport/aktivity

za poplatek: kuželky, šipky, tandemový paragliding, biliár.

Děti

miniklub (4-12 let), pondělí-pátek, cca 10-18 h. Nový dětský kout ve wellness: s krytým bazénem, skluzavkami a dalšími atrakcemi.

Wellness

wellness zóna (cca 6 000 m2): krytý bazén (skála), zážitkové koupele s aromasaunou. Nový dětský kout s krytým bazénem, skluzavkami a dalšími atrakcemi. Vyhřívaný venkovní bazén, vířivky, sauny, parní lázně, ledová jeskyně, odpočinkové místnosti. Posilovna. Děti do 14 let mají povolený vstup pouze do samostatné dětské sauny. Za poplatek: vitamínový bar, masáže, koupele, kosmetika, solárium. Župany k zapůjčení.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000