crosssearch

Itálie - Dolomiti Superski /Valle Isarco - S. Andrea. Dovolená v hotelu Mair am Bach se pro vás jistě stane výjimečným zážitkem. Z hotelu se můžete kochat pohledem na nádherné panorama hor na horizontu. Příjemné prostředí hotelu Vám poskytne ideální relaxaci a uvolnění. Vaše...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu

Itálie - Dolomiti Superski /Valle Isarco - S. Andrea. Dovolená v hotelu Mair am Bach se pro vás jistě stane výjimečným zážitkem. Z hotelu se můžete kochat pohledem na nádherné panorama hor na horizontu. Příjemné prostředí hotelu Vám poskytne ideální relaxaci a uvolnění. Vaše chuťové buňky budou rozmazlovány různými specialitami tyrolské a mezinárodní kuchyně.

Hotel nabízí možnost zařízení Brixen Card. Brixen Card je Vaší vstupenkou do světa výhod. S touto kartou si můžete vychutnat uvedené aktivity ZDARMA: veškerá veřejná doprava v Jižním Tyrolsku výstup a sestup lanovkou na Plose vstup do vodního parku Acquarena volný vstup téměř do všech muzeí v Jižním Tyrolsku kulturní akce a pěší turistika s evy pro volnočasové aktivity (paragliding; bowling; jídza na horském kole a další)

Vzdálenost od:lyžařská oblast Plose 4 km SKI-BUS 60 m běžecká stopa 1;5 km centrum 6 km nákupní možnosti 3 km

Ubytování

vlastní sociální zařízení telefon satelitní TV některé pokoje mají balkón

Zařízení Hotelu

recepce restaurace; bar restaurace a la carte; pizzerie parkovací stání úschovna lyží; zahrada herna; stolní tenis parkovací stání společenská místnost s TV

Sportovní aktivity a zábava za poplatek

Skipasy skipas Valle Isarco platí pro skiarály Plose; Gitschberg; Jochtal; Velturno; Funes a Luson (1den/6 dní cca 38 EUR/198 EUR) kombinované skipasy platí 3 až 5 dní na Valle Isarco a 1 až 3 dny na Dolomiti Superski skipas Dolomiti Superski platí neomezeně ve všech 12 střediscích (1 den/6 dní cca 48 EUR/241 EUR)

Stravování v ceně

polopenze - snídaně formou bufetu; večeře o 3 chodech

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000