crosssearch

Hotel patří k vyhlášeným v kouzelném údolí Val Gardena.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

stranou od rušných ulic, v centru, v nadmořské výšce 1460 m.

Vybavení

přírodní materiály spojené s moderním vybavením propůjčují stylovému hotelu elegantní atmosféru. Hotelová hala s pohovkami a křesílky. Kavárna, internetový koutek, knihovna a videotéka v jizbě Luis-Trenker. Wi-fi zdarma. Biliár. Výtah. Uzavřená lyžárna s vysoušečem obuvi.

Ubytování

komfortní dvoulůžkové pokoje (A2A): Langkofel nebo Superior, vana nebo sprcha, bidet, WC, fén, sat. TV, trezor, minibar, sedací kout, wi-fi, telefon. V každém pokoji taška s ručníky do sauny. Wellness obuv jako dárek. Župany k zapůjčení.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, bufet s džusy a čaji. Aperitiv na uvítanou. Večer výběr z menu se salátovým bufetem. Různé tematické večery jako např. večeře při svíčkách, večeře s živou hudbou, bufet s dezerty atd. Po celý den koutek zdravé výživy s ovocnými džusy, čajem a ovocem. Odpolední bufet se zákusky nebo snacky (15.30 - 17.30 h).

Sport/aktivity

aktivní program: v neděli informativní večer s horským průvodcem a lyžařským instruktorem. 2x týdně túry na sněžnicích s průvodcem. Denně lyžařské túry s průvodcem. Fitness, pohybový a relaxační program. 3x týdně (7.30-8.30 h) protahovací cviky jako ranní rozcvička. 1x heliskiing v Marmolata s horským průvodcem alpské školy Catores (poplatek za let). 1x týdně freeride v oblasti Sellastock s horským průvodcem alpské školy Catores.

Děti

dětská herna Dosses Kids Paradies. Dětská postýlka: do 2 let cca 20 € povinně. Platba na místě. Rezervace v CK.

Wellness

wellness zóna Moonlight s finskou venkovní saunou, bylinnou parní saunou (po, st + pá peeling z krystalových solí), vířivkou, vyhřívanými lavicemi. Panoramatický venkovní bazén (vyhřívaný, 32°C), relaxační zóna s lehátky. Posilovací stroje Technogym. Za poplatek: kosmetické centrum Sunshine (9-12 h a 15-20 h, kromě neděle).

Služby v ceně

při min. pobytu 7 nocí v termínu 7.12.-22.12. wellness poukázka v hodnotě 50 €/osoba (lze využít pouze do 16 h, nelze vyplatit v hotovosti). Vstupenka na Super-G v době 20.12. a 21.12. V termínu od 12.1.-16.2. wellness poukázka v hodnotě 100 €/dvoulůžkový pokoj (lze využít pouze do 16 h, nelze vyplatit v hotovosti).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000