crosssearch

Krásné místo uprostřed přírody.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

jedinečná poloha v nadmořské výšce 1 055 m, obklopen nádhernou přírodou a v blízkosti jezera Völser Weiher. Ideální výchozí bod pro zimní túry.

Vybavení

příjemně zařízený hotel se 40 pokoji v hlavní a vedlejší budově, recepce, společenské místnosti s posezením, kavárna, terasa na opalování s výhledem na jezero a okolní přírodu. Taverna Januskeller, jídelny, tyrolská jízba, výtah (jen v hlavní budově), lyžárna se sušárnou obuvi. Wi-fi ve společenských místnostech.

Ubytování

pěkné pokoje, některé ve vedlejší budově Seerose (cca 50 m od hlavní budovy, spojeny podzemní chodbou), některé s výhledem na jezero nebo s výhledem do hor. Dvoulůžkové pokoje (A2A): s vanou nebo sprchou, WC, fénem, sat. Tv s intergrovaným rádiem, telefonem, malým sedacím koutem (dvoulůžkové pokoje ve vedlejší budově), trezorem a balkónem.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, večeře výběr z menu se salátovým bufetem, 1x týdně večeře při svíčkách s živou hudbou a tyrolský večer v taverně Januskeller. Bezlepková a vegetariánská strava na přání (nutná rezervace předem). Vánoční menu v ceně. Silvestrovské menu s párty cca 35 €/osoba, platba na místě.

Služby v ceně

půjčení sněžnic, hůlek a bruslí. Hotelový shuttle k přestupu na Seiser Alm. 1x týdně someliérský kurs v hotelovém sklípku Seerose.

Sport/aktivity

hotelové kluziště na zamrzlém jezeře. Bohatý aktivní program jako např. procházky na sněžnicíc, výlet na lyžích okolo Sellaronda s průvodcem. Sáňkařská dráha na Tuff-Alm (vzdálena cca 30 min chůze). Stolní tenis.

Wellness

krytý bazén (cca 17 x 7 m), finská sauna, infračervená kabina, parní lázeň, posilovna. Za poplatek: solárium (cca 8 € až 12 €/na mince). Župany k zapůjčení na recepci (cca 7,50 €/pobyt/osoba).

Zábava

příležitostně živá hudba. Výlety s pochodněmi a se svařeným vínem okolo jezera.

Děti

dětská postýlůka pouze na vyžádání v CK.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000