crosssearch

Menší hotel v blízkosti lyžařského areálu Klausberg.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

slunečná, v nadmořské výšce 1050 m. Cca 1 km od centra Steinhaus, menší vesnička s bary, restauracemi a nákupními možnostmi.

Vybavení

menší hotel s 25 pokoji v hlavní a vedlejší budově. Celý hotel má bezbariérový přístup (včetně 2 pokojů). Recepce s posezením, společenská místnost, jídelna, bar, kavárna, výtah. Wi-fi připojení ve společenských místnostech (za poplatek). Terasa na opalování. Lyžárna.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2C): cca 25 m2, v hlavní budově, s vanou nebo sprchou, WC, bidetem, fénem, telefonem, sat. TV s radiem, trezorem a psacím stolem. Balkon. 3. osoba na pohovce.

Stravování

polopenze. Bohatá snídaně formou bufetu. Večer fixní menu o 4 chodech se saláty a předkrmy formou bufetu. Výběr z různých hlavních chodů. Dětské menu. Vánoční a silvestrovské menu v ceně.

Sport/aktivity

stolní tenis a stolní fotbálek. Týdně procházka na sněžnicích s průvodcem (za poplatek, v rámci místní turistické kanceláře).

Wellness

wellness oáza Sonja s krásnou relaxační zónou, finskou saunou, infrakabinou a parní lázní. Za poplatek: masáže (na vyžádání).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000