crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Koflerhof Wellnes & Spa

Itálie - zima, Dolomiti Superski - Kronplatz (zobrazit na mapě) mapa

Hotel se 37 pokoji, rozmístěnými ve 2 budovách, se nachází v lokalitě Rasun-Anterselva, asi 6 km od lanovky na Kronplatz. Vybavení: Recepce, vstupní hala, výtah, bar, připojení na internet WiFi (zdarma, dle dosahu), restaurace, sluneční terasa, parkoviště.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se 37 pokoji, rozmístěnými ve 2 budovách, se nachází v lokalitě Rasun-Anterselva, asi 6 km od lanovky na Kronplatz.

Vybavení:

Recepce, vstupní hala, výtah, bar, připojení na internet WiFi (zdarma, dle dosahu), restaurace, sluneční terasa, parkoviště. Wellness centrum (zdarma): krytý bazén, 3 sauny, turecké lázně, Kneippův chodník, zážitková sprcha, posilovna.

Ubytování:

Všechny pokoje s vlastním příslušenstvím, fénem, TV, telefonem, trezorem, topením, připojením na internet WiFi (zdarma, dle dosahu) a balkónem nebo terasou. Pokoje Margherita jsou maximálně pro 3 osoby a nacházejí se ve vedlejší budově, pokoje Family jsou maximálně pro 4 osoby.

Stravování:

Snídaně formou bufetu, večeře menu (4 chody), zeleninový bufet. Odpolední snack 16:00-17:00 (čaj a sladké a slané chuťovky).

Středisko:

Rasun - Antrerselva

Informace:

Povolena jsou malá zvířata za poplatek cca EUR 10/den, pouze v pokojích Margherita. Na místě se platí povinná pobytová taxa. Jednolůžkový pokoj - stejná cena jako pokoj FAMILY, pokoj je bez balkónu.

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000