crosssearch

Tradiční hotel s vlastním minerálním pramenem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

klidná, slunná, uprostřed údolí Antholzertal, v nadmořské výšce cca 1 100 m. Centrum s restauracemi a nákupními možnostmi cca 1,5 km. Známé jezero Antholzer See a biatlonové centrum cca 10 km. Kronplatz cca 10 km. Malý vlek cca 3 km od hotelu.

Vybavení

malý, stylový hotel z roku 1820 s 33 pokoji, recepcí s posezením, barem, společenskými místnostmi, čítárnou, restaurací v zimní zahradě, výtahem. Terasa na opalování. Lyžárna se sušárnou obuvi. Za poplatek wi-fi ve společenských místnostech a v pokoji A2B. Internetový koutek. Vlastní pramen vody Bad Salomonsbrunn (pitný).

Ubytování

pěkné pokoje s vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, psacím stolem a parketovou podlahou. Jednolůžkové pokoje (A1A): se sprchou, cca 17 m2.

Dvoulůžkové pokoje (A2A): cca 20 m2.

Dvoulůžkové pokoje (A2B): cca 23 m2, se sprchou a balkónem, prostornější.

Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. 3. osoba na přistýlce nebo na pohovce na spaní.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu o 4 chodech se saláty, sýry, ovocem a zeleninou formou bufetu. Týdně různé tematické večery jako např. tyrolský večer nebo gala večeře. 1x týdně aperitiv večer. Na vyžádání bezlepková a vegetariánská strava. Vánoční menu s malým překvapením v ceně. Silvestrovské menu 31.12. cca 25 €/osoba, platba na místě.

Sport/aktivity

týdenní aktivní program v rámci turistického spolku Antholz jako např. výlety na sněžnicích a biatlonová střelba pro hosty atd. (za poplatek).

Wellness

finská sauna, parní lázeň, termárium, aroma- a žážitkové sprchy, Kneippův bazének s dolomitskými kameny, relaxační zóna, velká vířivka. Za poplatek: masáže a kosmetické procedury (nutnost rezervovat na místě).

Služby v ceně

k večeři čerstvá minerální voda z vlastního pramene Salomonsbrunn. Župany a ručník do sauny na pokoji. Transfer z/na nádraží Olang (rezervace v hotelu předem nutná). Shuttle do lyžařského střediska Kronplatz, do běžkařského a biatlonového centra Antholz (za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000