crosssearch

Poloha: rezidence se nachází v Zoldo Alto, 50 m od sjezdovek Pecol, kde je možno využít i večerního lyžování. K rezidenci lze dojet na lyžích.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
rezidence se nachází v Zoldo Alto, 50 m od sjezdovek Pecol, kde je možno využít i večerního lyžování. K rezidenci lze dojet na lyžích.

Ubytování:
rezidence nabízí několik typů apartmánů. Apartmán bilo pro 4 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, příslušenství s vanou nebo sprchou. Apartmán bilo pro 3 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s francouzským lůžkem pro 1 osobu, příslušenství se sprchou. Apartmán bilo pro 4 osoby plus - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, 2× příslušenství se sprchou. Apartmán trilo pro 6 osob - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 menší ložnice se 2 oddělenými lůžky, 1 ložnice s manželským lůžkem, 2× příslušenství. Apartmány jsou vybaveny TV LCD, ledničkou, mikrovlnnou troubou s grilem, trezorem, fénem, telefonem, kuchyňka je kompletně vybavena kuchyňským nádobím a náčiním.

Vybavení:
rezidence je nově vystavena a poskytuje komfortní ubytování. K vybavení rezidence patří horolezecká zeď vybudovaná na boku domu. K relaxaci je možno využít posilovnu s různými typy strojů. Klienti mohou využívat také internet point a garáže (za poplatek). Klienti mohou využívat úchovnu lyží a lyžařských bot.

Služby:
internet point a garáže.

Služby:

internet point a garáže.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000