crosssearch

Novotel Yogyakarta

Indonésie, Yogyakarta

Velice pěkný čtyřhvězdičkový hotel.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Čtyřhvězdičkový hotel je součástí slavné sítě hotelů a je jedním z nejlepších čtyřhvězdičkových hotelů v oblasti. Spojuje v sobě luxusní vybavení, pohodlí a polohu v krásném prostředí nedaleko zachovalých jávských památek, včetně Sultan Palace.

Poloha

Hotel má strategickou polohu, neboť se nachází pouhých pět kilometrů od letiště Adisucipto či nedaleko železniční stanice Tugu. V jeho blízkosti se nachází také palác Kraton a svatyně Ratu Boko.

Vybavení

V hotelu se nachází restaurace servírující místní speciality i mezinárodní kuchyni a dva bary, ve kterých si užijete svěží nápoje a živou hudbu. Pro obchodní účely je k dispozici business centrum s přístupem na internet a potřebným audiovisuálním vybavením. V resortu se nachází také fitness centrum, bazén, sauna, salon krásy a butiky. Mezi další vybavení patří parkoviště, čistírna, centrum plánování výletů, půjčovna aut a dětské hřiště.

Zábava

Vodní sporty, plážové sporty, restaurace, bary, bazén, sauna, salon krásy, fitness centrum, golf, výlety.

Pro děti

Dětské hřiště, služba hlídání dětí.

Pláž

Písčitá nedaleko od hotelu.

Ubytování

Ubytovat se můžete v 200 suitách, které jsou krásně zařízeny. Součástí jejich vybavení je klimatizace, minibar, sejfy, detektory kouře, televize či internet. K dispozici máte také pokojový servis a nekuřácké pokoje.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000