crosssearch

Luxusní resort postavený na skalisku, na klidném místě a přece jen 5 min. od nákupních a zábavních možností a 25 min. z letiště. Vybavení restaurace (mezinárodní i asijská jídla), specializovaná japonská a čínská restaurace, mořské pokrmy, pub s živou hudbou a karaoke, bar,...

Konečná cena za osobu od: 31 450 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

luxusní resort postavený na skalisku, na klidném místě a přece jen 5 min. od nákupních a zábavních možností a 25 min. z letiště.

Vybavení hotelu

restaurace (mezinárodní i asijská jídla), specializovaná japonská a čínská restaurace, mořské pokrmy, pub s živou hudbou a karaoke, bar, bar a gril u bazénu, lobby-bar. 4 propojené bazény, dětské hřiště a brouzdaliště, lázeňské a relaxační centrum, sauna, pára, jacuzzi, fitness, clubová část

Ubytování

stylové pokoje s balkonem vybavené klimatizací, telefonem, TV, čajovou kuchyňkou, vysoušečem vlasů, minibarem a trezorem, výhled do zahrad či na moře (za příplatek) na skalisku, clubové pokoje za příplatek v nové otevřeném klubovém křídle s clubovými výhodami.

Stravování

snídaně formou bufetu, oběd a večeře za příplatek bufet či ala carte.

Pláž

vlastní pláž s bílím pískem, skvělé možnosti koupání.

Sport a zábava

3 tenisové kurty, plážový volejbal, vodní sporty (windsurfing, šnorchlování atd.), zdarma shuttle bus do centra Nusa Dua několikrát denně.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 159 termínů

Celkem 159 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000