crosssearch

Kura Kura Resort

Indonésie, Karimunjawa

Překrásný resort se nachází v centrální části souostroví Karimunjawa na ostrově o rozloze 22 ha. Resort je obklopen tropickou vegetací a krásnou lagunou. Byl znovuotevřen v roce 2008. Okolí resortu je klidné.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Překrásný resort se nachází vcentrální části souostroví Karimunjawa na ostrově o rozloze 22 ha. Resort je obklopen tropickou vegetací a krásnou lagunou. Byl znovuotevřen vroce 2008. Okolí resortu je klidné.

Vybavení Hotelu

Resort má bazén, restauraci se specializací na mořské plody, ale také s místní balijskou a mezinárodní kuchyní a bar. Dále potápěčské centrum spůjčovnou, šnorchlování, kajaky, šlapadla. Vresortu je možné zakoupit výlety na okolní neobydlené ,,Robinsonovy ostrovy", případně romantické vyjížďky na lodi i při západu slunce.

Stravování

polopenze, možnost dokoupení plné penze.

Vybavení Hotelu

Resort má 15 bungalovů, 19 privátních vilek sbazénem a 2 rodinné vily vhodné pro rodiny sdětmi. Základní ubytování - bungalovy - jsou rozmístěny vresortu pouhých 15 m od pláže skrásným výhledem na lagunu. Všechny bungalovy mají klimatizaci, stropní ventilátor, bezpečnostní trezor, minibar, koupelnu sWC a vysoušečem vlasů. Pokoje vyšší kategorie mají navíc vlastní bazén o rozměru 4x8m , dva altány, dvě sluneční lehátka a CD přehrávač.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000