crosssearch

The Payogan Villa Resort & Spa

Indonésie, Bali

Kdo nebyl v městečku Ubud, nepoznal Bali, a kdo nepobyl v The Payogan, nepoznal krásu a romantiku venkova na Bali. Tento boutique stylový resort je svou lokací a architekturou jeden z nejlepších v Ubud, leží cca 5 km od centra a je vybudován ve svahu nad řekou s překrásným...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kdo nebyl v městečku Ubud, nepoznal Bali, a kdo nepobyl v The Payogan, nepoznal krásu a romantiku venkova na Bali. Tento boutique stylový resort je svou lokací a architekturou jeden z nejlepších v Ubud, leží cca 5 km od centra a je vybudován ve svahu nad řekou s překrásným výhledem do nedotčené krajiny. Vilky jsou umístěny v nádherně udržované zahradě. Hotel je skvělou volbou pro novomanžele k romantickým líbánkům.

Vybavení:
lounge bar a boutique obchod s dárky a uměleckými předměty. Restaurace s romantickou terasou obklopenou zelení a panoramatickým výhledem do údolí řeky a na bazén servíruje speciality balijské i mezinárodní kuchyně. Bazén na dvou terasách a lázeňské centrum (masáže, koupele, relaxační kúry atd.).

Ubytování:
komfortní ubytování nabízí tzv. zahradní vily, které mají menší zahrádku a luxusní venkovní koupelnu. Vila s bazénem je prostornější, postavena ve stylu balijského domu s venkovní jídelnou a terasou, má zahradu a svůj vlastní venkovní bazén s terasou a lehátky. Má taktéž venkovní koupelnu a nabízí absolutní soukromí. Oba typy vilek jsou velmi prostorné, mají mj. TV, DVD přehrávač, sejf, možnost přípravy kávy a čaje na pokoji a jsou klimatizované.

Stravování:
snídaně, popř. polopenze formou set menu o 3 chodech (doporučujeme, v okolí hotelu nejsou restaurace).

Sport a zábava:
ve městečku Ubud spousta obchůdků a uměleckých dílen, relaxace v lázních hotelu a u bazénu, hotel je určen k odpočinku.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000