crosssearch

Sofitel Seminyak

Indonésie, Bali

Jeden z nejluxusnějších resortů přímo u pláže v letovisku Kuta - Legian - Seminyak. V okolí se nachází obchůdky, restaurace a diskotéky, přesto je hotel klidný a ideální k odpočinku a relaxaci. Transfer z letiště trvá cca 40 min. Hotel leží na západním pobřeží a jsou zde...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
jeden z nejluxusnějších resortů přímo u pláže v letovisku Kuta - Legian - Seminyak. V okolí se nachází obchůdky, restaurace a diskotéky, přesto je hotel klidný a ideální k odpočinku a relaxaci. Transfer z letiště trvá cca 40 min. Hotel leží na západním pobřeží a jsou zde úchvatné západy slunce.

Vybavení:
než 4,5 hektaru zaujímá hotel, který je oázou na ostrově. V hotelu je několik restaurací, lobby bar, bar u bazénu, bazén, lázeňské centrum a sauna, fitness.

Ubytování:
128 stylových pokojů v moderním designu, přesto v balijském duchu, s balkonem, klimatizací, telefonem, TV a trezorem, výhled do zahrady. Deluxe pokoje jsou větší a mají minibar. V hotelu je celkem 16 balijských vil s privátní zahradou, bazénem či jacuzzi.

Stravování:
bohatá snídaně formou bufetu.

Pláž:
hotel je přímo u proslulé pláže Kuta - Legian - Seminyak, široká pláž cca 10 km dlouhá (není chráněna korálovým útesem a koupání není vhodné pro děti a neplavce).

Sport a zábava:
plážový volejbal, vodní sporty na pláži (windsurfing, šnorchlování, bodysurfing atd.), nákupy, výlety do okolí, nedaleko je 18jamkové golfové hřiště.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000