crosssearch

Hotel Segara Viilage v Sanuru byl postaven velmi moderně po vzoru tradiční balijské vesnice.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel Segara Viilage v Sanuru byl postaven velmi moderně po vzoru tradiční balijské vesnice. Nachází se na začátku vesnice Sanur obklopený velmi zelenými zahradami. Bílá písečná pláž pokrytá korálovým útesem se rozprostírá podél hotelu. Do městečka Ubudu se dostanete za 30 minut jízdy autem a na letiště za 20 minut jízdy autem

Ubytování

Hotel disponuje 120 pokoji různých kategorií. Každá kategorie má svůj vlastní jedinečný charakter. Pokoje jsou vybaveny TV, internetem, minibarem, kávovým a čajovým setem, trezorem, fénem, županem, budíkem, bačkory.

Vybavení a služby

Přímo v hotelu se nachází směnárna, business centrum, knihovna, konferenční místnost, obchůdek se suvenýry, Mai galerie. Své chuťové buňky můžete uspokojit v indonéské restauraci Le Pirate z které je výhled na pláž a bazén.

Sport a zábava

Hotel vlastní vybavení pro různé vodní sporty jako je vodní lyžování, šnorchlování, potápění. Nachází se zde 3 bazény a jacuuzii odkud je výhled na moře. Přímo na recepci máte možnost si zarezervovat některý z výletů např. výlet rybářskou lodí, výlet na místní tržiště.

Stravování

Snídaně

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000