crosssearch

Relax Bali

Indonésie, Bali

Příjemný menší resort ležící v severovýchodní části ostrova na okraji vesničky Kubu přímo u oblázkové vulkanické pláže. Rušnější centrum potápěčského centra Tulamben je vzdáleno 4 km. Resort je obklopen tropickou zahradou plnou kokosových palem. Okolí resortu je klidné....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Příjemný menší resort ležící v severovýchodní části ostrova na okraji vesničky Kubu přímo u oblázkové vulkanické pláže. Rušnější centrum potápěčského centra Tulamben je vzdáleno 4 km. Resort je obklopen tropickou zahradou plnou kokosových palem. Okolí resortu je klidné. Vresortu je celoročně český delegát.

Vybavení Hotelu

Dva bazény včetně bazénu sdětskou sekcí, restaurace skontinentální a balijskou kuchyní a bar. České potápěčské centrum s půjčovnou, přístup na internet, masáže, lázně, půjčovna skůtrů. Vresortu je možné zakoupit výlety sčeským delegátam.

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Ubytování

Resort má 12 bungalovů - 6 včásti Relax (Deluxe) a 6 včásti Monkey (Standard). Všechny bungalovy leží přímo u břehu svýhledem na moře a mají klimatizaci, bezpečnostní trezor, ventilátor, TV, koupelnu s WC, venkovní terasu snábytkem. Bungalovy části Relax mají navíc minibar a venkovní, zpoloviny zastřešenou koupelnu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000