crosssearch

Ramada Camakila

Indonésie, Bali

Kvalitní hotel mezinárodního řetězce se nachází v samém srdci oblíbeného letoviska, přímo u písčité pláže Legian.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Kvalitní hotel mezinárodního řetězce se nachází v samém srdci oblíbeného letoviska, přímo u písčité pláže Legian. Je to ideální místo pro všechny, kteří hledají klidné útočiště po dnech, kdy objevují legendární a tajemný ostrov Bali s bohatou kulturou, ale stejně tak i pro milovníky nákupů a nočního života. Pulsující centrum Kuty a Seminyak se nachází pouhých 10 min. jízdy od resortu a turisté z celého světa se zde sjíždí pro výhodné nákupy a za zábavou, která zde nikdy neutichá, což toto místo naplňuje pohodovou a neformální atmosférou. Pláž je ideální především pro milovníky surfování, na své si zde přijdou začátečníci i velmi pokročilí. Cesta z mezinárodního letiště trvá přibližně 20min. jízdy.

Ubytování

Luxus a pohodlí naleznete ve všech 117 klimatizovaných pokojích a suitech, jenž jsou rozloženy ve 4 podlažích, a které jsou moderně vybaveny s koupelnou, TV/SAT, minibarem, trezorem, telefonem, rychlovarnou konvicí, fénem, přípojkou k internetu a balkónem s výhledem do zahrady nebo na bazén. Na vyžádání lze zajistit nekuřácké pokoje.

Vybavení a služby

Hosté zde mají k dispozici 2 stylové restaurace s bohatým výběr místní i mezinárodní gastronomie, bary, recepci se směnárnou, WIFI ve veřejných prostorách, prádelnu, obchod se suvenýry a flexibilní konferenční místnosti. Hotel zajišťuje lékařskou službu, pronájem aut, hlídání dětí a nabízí výlety po okolí.

Sport a zábava

Součástí resortu je venkovní bazén s menší tropickou zahradou a tělocvična. Maximální relaxaci si můžete dopřát v místním lázeňském centru. Široká paleta plážových aktivit a vodních sportů v okolí.

Tip:
ZÁJEZD NA 10 DNÍ ZAHRNUJE VÝLETY POUZE POD PÍSMENEM A, C a E
ZÁJEZD NA 15 DNÍ ZAHRNUJE VŠECH 5 VÝLETU

A ) KRÁSY KINTAMANI - CESTA ZA UMENÍM ( CELODENNÍ VÝLET )
Tento výlet Vás seznámí s uměním a tradičními tanci ostrova Bali. Nejdříve se zastavíte ve vesnici Batibulan, kde shlédnete ukázky balijského tance Barong a Kris, které zobrazují věčnou válku dobra a zla. Následuje zastávka v centrech stříbrotepectví a dřevořezbářství, vesnicích Mas a Celuk, odkud si můžete odnést atraktivní suvenýry. Dále cesta pokračuje k horské oblasti Kintamani, kde se nachází impozantní sopka Batur. Poslední zastávka bude u posvátného pramene Tampaksiring.
B) TANAH LOT - NEZAPOMENUTELNÝ ZÁPAD SLUNCE( POLODENNÍ VÝLET )
Tento výlet Vás zavede ke chrámu Pura Taman Ayun ze 17. století, který patří k nejkrásnějším chrámům na Bali. Dále se zastavíte v Alas Kedaton, v lese obydleným opicemi. Poslední zastávkou je Tanah Lot, chrám který stojí osaměle na vrcholu skály v moři. Přístup k chrámu je možný pouze během odlivu. Pohled na siluetu chrámu na pozadí zapadajícího slunce je jedním z nejkrásnějších zážitku Vašeho pobytu na ostrove.
C) MYSTICKÉ BALI - VÝCHODNÍ POBREŽ ( CELODENNÍ VÝLET )
První zastávkou je vesnice Kemenuh, kde uvidíte ukázky tradičních dřevořezbářských prací.Dále Vás cesta zavede do Klungung, hlavního města stejnojmenné provincie. Zde si prohlédnete malby na strope soudního dvora ze 17. století - palác Puri Agung. Pak pojedete do chrámového komplexu Besakih. Ve vesnici Punhkuran se seznámíte s fascinujícími zvyky místních kmenu Bali Aga.
D ) MAGICKÉ BALI - SEVERNÍ POBREŽÍ( CELODENNÍ VÝLET )
Nejdříve si prohlédnete vodní chrám Ulun Danu, venovaný bohyni jezera Bratan. Následují jezera Buyan a Tamblingan, která se nacházejí na území Národního parku Barat. Deštný prales, který obě jezera obklopuje, je domovem různých exotických ptáku, stromu a květin. Po krátké zastávce na pláži vulkanického původu Lovina, následuje prohlídka malebných rýžových teras.
E ) OLEH, OLEH - VÝLET ZA NÁKUPY ( POLODENNÍ VÝLET )
Bali je rájem pro zájemce o nádherné suvenýry. Ve vesnici Batubulan si můžete koupit kamenné sochy. Ve vesnici Mas, centru dřevořezbářství, budete pozorovat umělce během práce. Vesnice Celuk Vám nabídne překrásné stříbrné a zlaté šperky. Ve vesnici Ubud si prohlédnete obrazy malířů inspirovaných ostrovem Bali.

Stravování

Snídaně

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000