crosssearch

Ocean Blue

Indonésie, Bali

V jižním cípu ostrova Bali, v kopci s výhledem na zeleň okolní vegetace a modré vody Indického oceánu se nachází resort jako stvořený pro klidnou dovolenou. Transfer z letiště trvá cca 20 min., pláž, restaurace a obchody v Nusa Dua cca 10 min. a Kuta Legian 25 min. jízdy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
v jižním cípu ostrova Bali, v kopci s výhledem na zeleň okolní vegetace a modré vody Indického oceánu se nachází resort jako stvořený pro klidnou dovolenou. Transfer z letiště trvá cca 20 min., pláž, restaurace a obchody v Nusa Dua cca 10 min. a Kuta Legian 25 min. jízdy.

Vybavení:
lobby s nádhernou vstupní halou a lobby barem, restaurace otevřená denně od 19 h podává speciality balijské, asijské, mezinárodní i italské kuchyně, snack bar u bazénu otevřen od 10 h ráno do půlnoci nabízí lehké občerstvení. Bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, vynikající lázeňské centrum. Lze využít taktéž service buggy vozíčků z recepce do vily.

Ubytování:
resort nabízí exkluzivní ubytování v 141 tradiční balijské vile, přesto s veškerým moderním komfortem a high-tech vybavením. Všechny vily jsou prostorné a mají soukromou zahradu s bazénem, lehátky a slunečníkem včetně gaziba k odpočinku. Vily jsou 1ložnicové, 2ložnicové a na vyžádání možno i 3ložnicovou. Vily mají oddělený obývací/jídelní část, ložnici a koupelnu, jsou klimatizované, včetně stropního větráku, mají LCD TV, CD a DVD přehrávače, telefon a internetové přípojky. K dispozici je sejf a nabízí se možnost přípravy kávy a čaje ve vile. Koupelna má vanu, separátně pak toaletu a sprchový kout. V případe 2 či 3ložnicové vily jsou koupelny vždy ve stejném počtu jako počet ložnic.
1ložnicová vila ubytuje maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti. 2ložnicová vila nabízí ubytování až pro 4 dospělé osoby a 2 děti na přistýlce, 3ložnicová vila pak ubytuje až 6 dospělých osob.

Speciální nabídka pro rodiny:
2 dospělé osoby + 2 děti zaplatí za 1ložnicovou vilu a zdarma budou ubytováni ve 2ložnicové vile v případě, že hotel bude mít volnou kapacitu (neplatí pro období 15.12.-1.1. a 1.7.-31.8.).

Pláž:
hotel nabízí zdarma shuttle bus/transfer na pláž s bílým pískem v letovisku Nusa Dua, cca 10 min. jízdy.

Sport a zábava:
klid, romantika, nerušený odpočinek v oáze, přesto jen 10-25 min. jízdy od mnoha atrakcí ostrova jako golfová hřiště, nákupy v Nusa Dua či bary a noční kluby v Kuta/Legian. Plážové aktivity na pláži Nusa Dua včetně šnorchlování, výlety do okolí. Hotel nabízí shuttle servis/transfer na pláž i nákupy do letoviska Nusa Dua.

Náš názor:
jeden z nejlepších resortů na ostrově nabízející ubytování v překrásných a prostorných balijských vilkách s privátní zahradou a bazénem, přesto za velmi rozumnou cenu. Doporučujeme.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000