crosssearch

Novotel Bali Benoa

Indonésie, Bali (zobrazit na mapě) mapa

Hotel se nachází na pobřeží letoviska Nusa Dua s úžasným výhledem na písečné pláže Tanjung Benoa. Mezinárodní letiště je vzdáleno přibližně 20 km.

Konečná cena za osobu od: 31 620 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel se nachází na pobřeží letoviska Nusa Dua s úžasným výhledem na písečné pláže Tanjung Benoa. Mezinárodní letiště je vzdáleno přibližně 20 km. V okolí se nachází restaurace a několik obchodů. Je to ideální místo pro odpočinek a načerpání nových sil.

Ubytování

Balijská architektura je vidět v celém hotelu a stejně tak dobře i ve 179 pokojích.
Každý má interiér z kokosového dřeva a balkon nebo přímý vstup na zahradu. Jsou moderně zařízené koupelnou s fénem, individuálně nastavitelnou klimatizací, TV/SAT, telefonem, minibarem, trezorem a rychlovarnou konvicí. Za příplatek je k dispozici WIFI. Hotel disponuje i rodinnými pokoji, kde lze ubytovat 2 dospělé a až 3 děti.

Vybavení a služby

Areál nabízí různé možnosti stravování, včetně každodenní tématické večeře formou bufetu, plážovou restauraci a 3 bary. K dispozici je dále 24h recepce se směnárnou a konfereční místnost.

Sport a zábava

3 bazény s 2 vířivkami, tenisové kurty, fitness centrum, plážový volejbal, lázeňské centrum. Vodní sporty jsou k dispozici v blízkosti. Hotel pořádá každodenní kulturní a sportovní programy. Rodiče s dětmi zajisté ocení dětský klub se spoustou zábavy a her.

Tip:
ZÁJEZD NA 15 DNÍ ZAHRNUJE VŠECH 5 VÝLETU ZÁJEZD NA 10 DNÍ ZAHRNUJE VÝLETY POUZE POD PÍSMENEM A, C a E

A ) KRÁSY KINTAMANI - CESTA ZA UMENÍM ( CELODENNÍ VÝLET )
Tento výlet Vás seznámí s uměním a tradičními tanci ostrova Bali. Nejdříve se zastavíte ve vesnici Batibulan, kde shlédnete ukázky balijského tance Barong a Kris, které zobrazují věčnou válku dobra a zla. Následuje zastávka v centrech stříbrotepectví a dřevořezbářství, vesnicích Mas a Celuk, odkud si můžete odnést atraktivní suvenýry. Dále cesta pokračuje k horské oblasti Kintamani, kde se nachází impozantní sopka Batur. Poslední zastávka bude u posvátného pramene Tampaksiring.
B) TANAH LOT - NEZAPOMENUTELNÝ ZÁPAD SLUNCE( POLODENNÍ VÝLET )
Tento výlet Vás zavede ke chrámu Pura Taman Ayun ze 17. století, který patří k nejkrásnějším chrámům na Bali. Dále se zastavíte v Alas Kedaton, v lese obydleným opicemi. Poslední zastávkou je Tanah Lot, chrám který stojí osaměle na vrcholu skály v moři. Přístup k chrámu je možný pouze během odlivu. Pohled na siluetu chrámu na pozadí zapadajícího slunce je jedním z nejkrásnějších zážitku Vašeho pobytu na ostrove.
C) MYSTICKÉ BALI - VÝCHODNÍ POBREŽ ( CELODENNÍ VÝLET )
První zastávkou je vesnice Kemenuh, kde uvidíte ukázky tradičních dřevořezbářských prací.Dále Vás cesta zavede do Klungung, hlavního města stejnojmenné provincie. Zde si prohlédnete malby na strope soudního dvora ze 17. století - palác Puri Agung. Pak pojedete do chrámového komplexu Besakih. Ve vesnici Punhkuran se seznámíte s fascinujícími zvyky místních kmenu Bali Aga.
D ) MAGICKÉ BALI - SEVERNÍ POBREŽÍ( CELODENNÍ VÝLET )
Nejdříve si prohlédnete vodní chrám Ulun Danu, venovaný bohyni jezera Bratan. Následují jezera Buyan a Tamblingan, která se nacházejí na území Národního parku Barat. Deštný prales, který obě jezera obklopuje, je domovem různých exotických ptáku, stromu a květin. Po krátké zastávce na pláži vulkanického původu Lovina, následuje prohlídka malebných rýžových teras.
E ) OLEH, OLEH - VÝLET ZA NÁKUPY ( POLODENNÍ VÝLET )
Bali je rájem pro zájemce o nádherné suvenýry. Ve vesnici Batubulan si můžete koupit kamenné sochy. Ve vesnici Mas, centru dřevořezbářství, budete pozorovat umělce během práce. Vesnice Celuk Vám nabídne překrásné stříbrné a zlaté šperky. Ve vesnici Ubud si prohlédnete obrazy malířů inspirovaných ostrovem Bali.

Stravování

Snídaně

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 48 termínů

Celkem 48 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000