crosssearch

Matahari Beach Resort

Indonésie, Bali

Pokud hledáte únik z civilizace, najdete ho v tomto překrásném tropickém ráji, který nabízí nepřeberné množství aktivit, ale zároveň i možnost relaxace v luxusním prostředí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento pětihvězdičkový resort je jedním z nejlepších ale zároveň i nejoblíbenějších resortů na Bali. Je obklopen tropickou zahradou a okouzlujícím horským údolím. Matahari Beach Resort si zajistí svou polohou, skvělým servisem a luxusem Vaši spokojenost.

Poloha

Nachází se na severozápadě Bali asi 50 kilometrů od bývalého hlavního města Singaraji.

Vybavení

V resortu se nachází: sauna, tenisové kurty, fitness centrum, bazén, bar, restaurace, směnárna, čistírna, parkoviště, půjčovna aut, placená služba na hlídání dětí, 24 hodinový pokojový servis, lékař.

Zábava

Zábavní park Air Bali, Sloní safari park, Velbloudí safari, lázně, masáže, potápění, paragliding, wind surfing, jízda na koni, jízda na raftu, plachtění, badminton, tenis, půjčovna kol, člunů, golf club dvacet kilometrů od resortu, turistické stezky.

Pro děti

Služba na hlídání dětí, dětský park Jungle.

Pláž

Pláž s jemným černým lávovým pískem, která je nedotčena civilizací.

Ubytování

Všech 32 pokojů je dekorováno v tradičním Bali stylu, který využívá přírodních materiálů k vytvoření příjemného relaxačního prostředí. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, telefonem, rádiem, žehličkou. Pokoje nabízí krásný výhled díky verandám či balkónům.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000