crosssearch

Kelapa Retreat - Vila

Indonésie, Bali

Bali - Pekutatan. Vilový resort leží na západním pobřeží kouzelného ostrova Bali; přímo na třináctikilometrové široké pláži se stříbrnohnědým pískem. Tato část ostrova je stále nedotčená a nabízí pobyt pro milovníky panenské přírody. Oceán se tu potkává s čistou modrou oblohou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu

Bali - Pekutatan. Vilový resort leží na západním pobřeží kouzelného ostrova Bali; přímo na třináctikilometrové široké pláži se stříbrnohnědým pískem. Tato část ostrova je stále nedotčená a nabízí pobyt pro milovníky panenské přírody. Oceán se tu potkává s čistou modrou oblohou a pláže jsou lemovány palmovými háji. Díky své poloze na západním pobřeží nabízí Kelapa Retreat celou škálu aktivit - od výletů na moři a rybaření; potápění či šnorchlování; až po kulturní výlety i cyklistické či motocyklové zážitky. Resort nabízí skutečnou relaxaci; luxus a splynutí se spirituálním duchem ostrova.

Vzdálenost

od pláže - u pláže letište 75 km centra 1 km nákupní možnosti 20 km (Negara)

Ubytování

dvoulůžková vila klimatizace kombinovaná koupelna s vnitřní a venkovní zónou (vysoušeč vlasů; přírodní kosmetika z Kelapa kolekce) televizor se satelitním příjmem minibar (za poplatek); šatna vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou/sprchou; vysoušeč vlasů; WC) trezor (zdarma)) soukromá terasa s odpočinkovou zónou; výhled na oceán Ubytování za příplatek: deluxe vila v první linii u oceánu stejné vybavení jako vila s výhledem na oceán.

Zařízení

vstupní hala s recepcí tématická restaurace; bar společenská místnost Wi-Fi připojení zdarma bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž

písčitá s tmavým a světlým pískem lehátka a slunečníky zdarma

Sportovní aktivity a zábava zdarma

bezplatná organizace soukromé večeře na pláži nebo v altánu pro zamilované koktejl při západu slunce

Sportovní aktivity a zábava za poplatek

tradiční balijské masáže kuchařské kurzy let helikoptérou projížďka lodí s rybáři na otevřeném oceánu v ranních hodinách rybaření potápění a šnorchlování surfování půjčovna kol

Stravování v ceně

servírované snídaně (výběr z menu)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000