crosssearch

Dhyana Pura

Indonésie, Bali

Poloha: příjemný klidný hotel leží asi 10km od hlavního města Denpasar a 15 min. jízdy od letiště. Nedaleko od hotelu místní restaurace, obchůdky se suvenýry. Hotel zajišťuje 5× denně zdarma autobus do nejrušnějšího střediska na ostrově – Kuta (asi 20min.). Vybavení:...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: příjemný klidný hotel leží asi 10km od hlavního města Denpasar a 15 min. jízdy od letiště. Nedaleko od hotelu místní restaurace, obchůdky se suvenýry. Hotel zajišťuje 5× denně zdarma autobus do nejrušnějšího střediska na ostrově – Kuta (asi 20min.).

Vybavení: restaurace s indonéskou i mezinárodní kuchyní, bar, konferenční sál, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, směnárna, 5× denně zdarma bus do Kuty, několikrát týdně hudba u baru.

Služby za poplatek: na vyžádání možnost hlídání dětí, služby prádelny, pokojové služby, výlety, vodní sporty na pláži.

Ubytování: pokoje v hotelové budově, na vyžádání a za příplatek možnost ubytování v bungalovech deluxe nebo superior bungalovech, suite (2 ložnice). Pokoje s klimatizací, koupelnou, WC, minibarem, telefonem, hudebním kanálem. Klimatizace, koupelna, WC, balkon nebo terasa, TV, telefon, minibar, rádio.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000