crosssearch

Bloo Lagoon Village

Indonésie, Bali

Eko resort je romanticky položen ve svahu nad mořem ve východní části ostrova Bali, cca 5-10 min. od Padangbai a 15 min. jízdy od letoviska Candidasa. V rybářské vesnici Padangbai jsou obchůdky a restaurace, transfer z mezinárodního letiště sem trvá cca 1 hod. 15 min. Ideální...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
Eko resort je romanticky položen ve svahu nad mořem ve východní části ostrova Bali, cca 5-10 min. od Padangbai a 15 min. jízdy od letoviska Candidasa. V rybářské vesnici Padangbai jsou obchůdky a restaurace, transfer z mezinárodního letiště sem trvá cca 1 hod. 15 min. Ideální místo pro klidnou dovolenou v turisticky nedotčené časti ostrova. Východní Bali je plné chrámů, památek, tradičních vesnic a překrásné přírody.

Vybavení:
vynikající volba pro skvělou plážovou dovolenou v klidu a v jedinečném eko resortu, prvním na Bali. Klientům je k dispozici bazén s lehátky a slunečníky v zahradě, dětský bazén, restaurace Azool s balijskou a mezinárodní kuchyní, lázeňské centrum.

Ubytování:
25 balijských vil v minimalistickém, přesto tradičním a velmi elegantním stylu bylo nově otevřeno v roce 2008. Všechny jsou zasazeny ve svahu nad mořem a jsou kategorie 1ložnicová, 2ložnicová a 3ložnicová vila. 1 a 2ložnicová vila má rozlohu 79 m2, 3ložnicová vila má celkem 110 m2. Vily mají prostornou terasu a otevřenou obývací část, ložnice je uzavřená, se stropním větrákem (v některých 1 a 2ložnicových vilach s klimatizací - na vyžádání) a má vždy 12 m2. Dle našeho názoru klimatizace není potřebná, díky své lokaci většinu času vane příjemný chladivý vánek od moře. Každá vila má venkovní soukromou koupelnu se sprchou či vanou, ve vile je k dispozici chladnička, menší kuchyňský kout a možnost přípravy kávy a čaje.

Stravování:
snídaně formou bufetu nebo ala carte, možno za příplatek polopenze či plná penze většinou výběr ala carte s nabídkou mezinárodní a balijské kuchyně v restauraci Azool.

Pláž:
hotel je postaven ve svahu nad pláží s téměř bílým pískem, která je chráněna korálovým útesem a nabízí dobré podmínky ke koupání. Další pláž se šedým pískem se nachází cca 15 min. chůze do Padangbai, kde je živý ruch.

Sport a zábava:
jedná se o eko resort pro klidnější dovolenou a milovníky přírody, šnorchlování, potápění u hotelu, lodní výlety z pláže, možnost poznání krás východního Bali.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000