crosssearch

Aneka Lovina

Indonésie, Bali

Poloha v letovisku Lovina na severu Bali, cca 2,5 hodiny jízdy z letiště. Hotel je situován přímo u moře v nádherné tropické zahradě. V okolí se nachází několik restaurací a obchůdku, nedaleko je i tradiční trh.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
v letovisku Lovina na severu Bali, cca 2,5 hodiny jízdy z letiště. Hotel je situován přímo u moře v nádherné tropické zahradě. V okolí se nachází několik restaurací a obchůdku, nedaleko je i tradiční trh.

Vybavení:
Balimoon restaurace, Grill restaurace s rybími specialitami, bar, bar u bazénu. Restaurace podávají jak balijské specielity, tak pochoutky asijské a mezinárodní kuchyně. Hostům je k dispozici bazén, lehátka a slunečníky v zahradě a u bazénu, dětské hřiště, obchůdek, směnárna. Samozřejmostí je pokojový servis, sejf na recepci, lékař na zavolání či fitness nebo možnost tradičních balijských masáží.

Ubytování:
24 standardní pokoje a 35 pokojů ve vilkách (vilky lze vyžádat, ne však garantovat, cena za standardní pokoj či pokoj v balijské vilce je stejná) je pohodlně a příjemně vybaveno v tradičním balijském stylu. Všechny pokoje jsou klimatizované, mají telefon, TV, ledničku s minibarem, koupelnu se sprchovým koutem i vanou. Příjemné chvíle můžete strávit na balkóně či terase s výhledem do bujné vegetace zahrady resp. na moře.

Pláž:
písečná pláž vulkanického původu u hotelu nabízí skvělé podmínky pro koupání, šnorchlování či potápění. Moře je na rozdíl od jižní strany ostrova klidné, většinou bez větších vln.

Sport a zábava:
v ceně výlet lodí na pozorování delfínů. Mnoho vodních sportů, lodní výlety, šnorchlování, potápění, nákupy na tradičním trhu, výlety do okolí. V hotelu je menší fitness a dostupné je i golfové hřiště (více informací o aktivitách naleznete v textu o letovisku).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000