crosssearch
myway.cz

Indonésie Indonésie

Indonésie leží na více než 17 000 ostrovech vulkanického původu v jihovýchodní Asii. Země je vyhledávána turisty zejména díky bohatému kulturnímu dědictví, přírodním unikátům a v neposlední řadě i překrásným písečným plážím s velmi kvalitními hotelovými kapacitami. V Indonésii se snoubí komfort moderní civilizace s tradiční starobylou kulturou.

Místní obyvatelstvo je pohostinné, usměvavé a připravené vyjít návštěvníkům kdykoliv vstříc. Obrovskou popularitu získaly pobyty spojené s místní tradiční léčebnou kúrou ayurvédou. Základy této více než 7000 let staré léčebné metody jsou postaveny na tradičních metodách léčby pomocí přírodních látek a olejů, vyrobených z bylinek, koření, listů, rostlin, kůry stromů... Lidé, kteří ayurvédu podstoupili, pociťují úlevu a její vynikající léčebné výsledky.

K nejvyhledávanějším ostrovům Indonésie patří bezesporu Bali, ostrov sopečného původu, který se stal posledním sídlem indonéské královské dynastie. Svoji odlišnost od zbytku země si zachoval dodnes. Ostrov je typický kouzelným pobřežím, které obklopuje teplé azurové moře. Na Bali naleznete nepřeberný počet úchvatných přírodních scenerií.

Zdejší kuchyně je ovlivněná čínskou gastronomií a je velmi chutná a cenově dostupná. K nejhezčím oblastem patří Kuta, rušné místo vhodné pro mladé, které je vyhlášené množstvím restaurací, diskoték a nočních podniků, které žijí rušným nočním životem do brzkých ranních hodin. Oblast Kuta je hojně vyhledávána také surfaře. K přepychovým letoviskům patří Nusa Dua s nejlepšími hotely a službami. Ostrov Lombok oplývá bujnou tropickou vegetací, banánovými a kokosovými plantážemi a krásnými liduprázdnými plážemi. Ostrov Jáva je typický přírodními krásami, množstvím pamětihodností. K nejzajímavějším místům ostrova patří i hlavní město celé Indonésie Jakarta.

Indonésie je ostrovní země, kterou ze západu omývají vlny Indického oceánu a z východu Tichý oceán, země v severní části sousedí Malajsií. Indonésie je země s nejvíce obydlenými ostrovy na světě, tvoří ji celkem přes 13 800 ostrovů a ostrůvků. Indonésie nabízí turistům nádherné historické památky, kde se musí ocenit práce starých mistrů se smyslem pro detail. Dodnes se ve vnitrozemí objevují nové kmeny s civilizací na úrovni doby kamenné, v kontrastu s moderními městy a luxusními letovisky ji můžeme považovat za jednu z nejrozmanitějších zemí světa.

Při vstupu na Bali není vyžadováno žádné očkování, doporučujeme klientům očkování proti žloutence typu A, při vstupu do vnitrozemí doporučujeme rozšířit očkování proti břišnímu tyfu, žloutence typu B, vyhýbat se toulavým zvířatům a vzít si sebou antimalarika, při vstupu do země je třeba turistické vízum, vyřízení trvá cca. týden.

Bali

Bali je ostrov nacházející se v jižní části Indonésie, s rozlohou 5 630 km2, nejvyšší horou je sopka Mount Agung 3 142 m vysoká, kterou doporučujeme vzít trekem. Bali nabízí hodně k poznávání, jsou zde krásné chrámy, nádherné horské vesničky zachovávající si svůj původní kolorit, jsou zde řemeslníci vyrábějící suvenýry z kůže a dřeva tradičním indonéským způsobem. Na Bali naleznete jedny z nejhezčích pláží světa, vyhlášené jsou zde potápěčské centra a golfová hřiště.

Na Bali jsme pro Vás připravili širokou nabídku hotelů z letovisek Nusa Dua, Jimbaran, Tanjung Benoa, Sanur, Tuban a Legian-Kuta.

Další informace

Lombok

Lombok je ostrov, který je od Bali vzdálen několik hodin cestou lodí, nebo půl hodiny letadlem. Lombok nabízí k vzhlédnutí krásnou divokou přírodu, s možností výletu do vnitrozemí nebo na sousedící Gili ostrůvky, které jsou vyhledávané především potápěči. Jediné kvalitní letovisko na Lomboku je Senggigi, kde naleznete několik hotelů s kvalitními službami a pěknou pláží.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Proč s Zájezdy a Dovolená
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnerafischer    Logo partnera  Logo partnera  Logo partnera5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000