crosssearch

Poloha: hotel se nachází u známe pláže Candolim Beach, v těsné blízkosti je řada restaurací a barů, kde můžete testovat chutné pokrmy místní, ale i mezinárodní kuchyně za skvělé ceny. Transfer z letiště trvá přibližně 1 hodinu. Vybavení: recepce s lobby, restaurace s barem,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel se nachází v městečku Candolim 45 km od letiště. Ubytování je v jednopatrových pavilonech v portugalském stylu, které obklopuje rozlehlá zahrada.

Poloha: hotel se nachází u známe pláže Candolim Beach, v těsné blízkosti je řada restaurací a barů, kde můžete testovat chutné pokrmy místní, ale i mezinárodní kuchyně za skvělé ceny. Transfer z letiště trvá přibližně 1 hodinu.

Vybavení: recepce s lobby, restaurace s barem, bar v zahradě u bazénu, velký bazén, lehátka u bazénu, dětský bazén, krásná vzrostlá zahrada s bujnou vegetací, obchod se suvenýry.

Služby za poplatek: pokojový servis, masáže, fitness, vodní sporty, snack restaurace na pláži.

Ubytování: pokoje jsou situovány v 1patro­vých budovách, umístěných kolem bazénu a v areálu zahrady. 2lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě, prostorný, čistý, klimatizace, sociální zařízení se sprchou, TV, telefon, stropní ventilátor, minibar, balkon.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000