crosssearch

Honduras Honduras - Roatan

Roatan leží jen asi 50 km od pobřeží Hondurasu a je jen něco přes 50 km dlouhý ve směru od jihozápadu východu a široký do 7 km. Svým návštěvníkům nabízí celou řadu aktivit, spojených s mořem: potápění (řada lokalit v okolí ostrova patří k těm nejvyhlášenějším v celé oblasti), rybaření, šnorchlovaní, provozování vodních sportů. Zdejší služby vycházejí z místních tradic a zvyklostí. Rozhodně nic tu nelze uspěchat a uvolněný životní styl s sebou nese i velkou ležérnost v přístupu k práci. Čas rozhodně není veličinou, kterou by místní nějak příliš brali v úvahu. Vzhledem k malému počtu ubytovacích kapacit a mimořádně velkému zájmu návštěvníků, především ze Severní Ameriky, nelze mít velká očekávání s ohledem na poskytované služby. Zato ceny odpovídají průměrným příjmům většinových návštěvníků.

Na ostrov spíše přijíždějí individualisté, kteří mají zájem poznat sami tento odlehlý ale kouzelný kousek karibské přírody a moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Vybrané destinace
Proč s myway.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000