crosssearch

Intercontinental Tahiti Resort

Francouzská Polynésie, Tahiti (zobrazit na mapě) mapa

Díky své blízkosti k letišti je tento hotel často využíván pouze k přenocování, nicméně kvůli svým kvalitním službám, přátelskému personálu a široké nabídce aktivit má rozhodně co nabídnout i pro delší pobyt.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento hotel s romantickou polohou na písčitém břehu laguny a s vyhlídkou na ostrov Moorea je vystavěn v polynéském stylu a nedávno prošel rekonstrukcí. Pokoje jsou umístěné v devíti třípatrových budovách, které obklopuje bujná tropická zahrada a dále jsou k dispozici bungalovy zbudované po vzoru tradiční chatrče zvané fare přímo nad vodní hladinou.

Poloha

Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova Tahiti. Od mezinárodního letiště je vzdálen pouhé dva kilometry a od hlavního města a kulturního centra ostrova Pepeete ho dělí jen 10 kilometrů.

Vybavení

Mezi hotelové vybavení patří hlavní restaurace v tahitském stylu s vyhlídkou, gurmánská restaurace nad hladinou laguny, několik barů (jeden z nich pravidelnou živou hudbou), dva bazény s jacuzzi, lázně nabízející řadu druhů masáží a relaxačních procedur, přírodní akvárium, potápěčské centrum, dva tenisové kurty, dva obchody, prádelna, půjčovna automobilů a pokojová služba.

Zábava

Hosté se mohou věnovat nejrůznějším vodním sportům (šnorchlování, potápění, jízda na kajaku, jet skiing, vodní lyžování...), rybaření, zahrát si tenis, plážový tenis, pétanque, volejbal, fotbal či golf (18jamkové hřiště je od hotelu vzdáleno 40 kilometrů), zacvičit si vodní aerobik, zúčastnit se pozorování velryb či pravidelných tanečních představení nebo ukázek polynéských tradic a řemesel, dopřát si masáž, nebo se vydat na vyhlídkou plavbu na katamaránu či na lodi se skleněným dnem.

Pro děti

Pro nejmenší hosty a jejich rodiče je připravena služba hlídání dětí.

Pláž

Písčitá pláž se rozprostírá přímo před hotelem.

Ubytování

Hotel nabízí více jak 200 pokojů, z nichž část disponuje vyhlídkou do tropické zahrady a zbytek na mořskou lagunu, a 30 vodních bungalovů. Jejich vybavení zahrnuje nastavitelnou klimatizaci, chlazený minibar, varnou konvici, bezpečnostní schránku, satelitní televizi, rádio, vysokorychlostní připojení k internetu, telefon s možností mezinárodních hovorů, vysoušeč vlasů, žehlicí prkno, balkón či terasu a koupelnu s vanou a sprchou.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000