crosssearch

Tento malý hotel je vhodný pro méně náročné klienty, kteří nepotřebují mnoho vybavení, ale spíše touží po klidné relaxaci na odlehlém, kouzelném místě.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

La Pirogue je malý plážový hotel s přátelskou atmosférou nacházející se na malém ostrůvku severně od ostrova Tahaa ve Francouzské Polynésii. Na hosty zde čeká devět bungalovů vystavěných v tradičním polynéském stylu obklopených bujnou tropickou vegetací.

Poloha

Hotel leží na malém ostrůvku severně od ostrova Tahaa ve Francouzské Polynésii. Od letiště Raiatea je vzdálen 30 minut plavby lodí.

Vybavení

V hotelu je připravena restaurace s výhledem na lagunu, bar se širokou nabídkou exotických koktejlů, obchod, recepce a knihovna.

Zábava

Hosté mohou obdivovat okolní přírodu, navštívit domorodý řemeslný trh, vanilkovou plantáž, perlovou farmu nebo korálovou zahradu, projet se na čtyřkolkách, absolvovat vyhlídkový let helikoptérou, rybařit, potápět se, šnorchlovat, projet se na kajaku, zahrát si pétanque či jinou plážovou hru nebo se vydat na vyhlídkovou plavbu lodí.

Pláž

Písčitá pláž se rozprostírá přímo před hotelem.

Ubytování

Všechny bungalovy jsou vybaveny manželskou postelí, stropním větrákem, televizí, telefonem, bezdrátovým přístupem k internetu, minibarem, prostornou terasou, vysoušečem vlasů a koupelnou s teplou vodou a pojmou maximálně dva dospělé a dvě děti. K dispozici jsou 4 zahradní bungalovy, 4 plážové bungalovy s přímým přístupem k laguně a jedno plážové apartmá vybavené navíc ještě přehrávačem DVD a varnou konvicí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000