crosssearch

Te Tiare Beach Resort

Francouzská Polynésie, Huahine

Skvělé místo pro ty klienty, kteří hledají poklidné, romantické místo v nádherném prostředí, které je navíc daleko od civilizace.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento plážový resort je ukrytý v malém zálivu na odlehlém západním pobřeží ostrova Huahine a je přístupný pouze lodí. Obklopený tropickými stromy a s horami tyčícími se v pozadí představuje poklidné místo ideální pro dočasný únik z z běžného, rušného života. K ubytování jsou připraveny prostorné bungalovy.

Poloha

Hotel leží na ostrově Huahine ve Francouzské Polynésii. Cesta z mezinárodního letiště na Tahiti zabere 35 minut letu do nejbližšího městečka Fare a odtud 15 minut jízdy motorovým člunem.

Vybavení

Na břehu laguny se nachází hotelová restaurace, ve které šéfkuchař za použití připravuje speciality francouzské, polynéské i mezinárodní kuchyně a kde se pravidelně konají tematické večery s živou hudbou a tancem. Dále je v hotelu k dispozici plážový bar, bazén, obchod se suvenýry, pokojová služba, přístup k internetu a půjčovna kol, motorek a automobilů.

Zábava

Možnosti zábavy zahrnují vodní sporty (surfování, kánoe, kajak, šnorchlování, potápění...), rybaření, výlety po okolních ostrovech, vyhlídkové plavby, plavbu lodí se skleněným dnem, krmení žraloků, jízdu na koni, safari do vnitrozemí ostrova, pikniky, kroket, masáže či návštěvu archeologických vykopávek ve vesnici Maeva.

Pro děti

Rodiny s dětmi ocení služby dětské pečovatelky a skutečnost, že děti do 12 let sdílející na přistýlce pokoj se svými rodiči mají pobyt zdarma.

Pláž

Krásná pláž s bílým pískem se rozprostírá přímo před hotelem.

Ubytování

V hotelu je k dispozici 41 prostorných bungalovů vystavěných v tradičním typu, z nichž 19 se nachází v tropické zahradě, 6 přímo na pláži a zbylých 16 vodních bungalovů stojí přímo nad hladinou azurového moře a jsou doplněny o jacuzzi. Všechny jsou vybaveny klimatizací, minibarem, barevnou televizí, telefonem a koupelnou.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000