crosssearch
Obrázek není k dispozici

Rezidence Les Temples du Soleil společnosti Pierre et Vacances se nachází v těsné blízkosti lanovek a sjezdovek, v nejspodnější části čtvrti Val Thorens.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Rezidence Les Temples du Soleil společnosti Pierre et Vacances se nachází v těsné blízkosti lanovek a sjezdovek, v nejspodnější části čtvrti Val Thorens. Jedná se o 7-patrovou budovu s 404 apartmány. V rezidenci je centrální recepce. Venkovní parkoviště a kryté parkoviště je povinné u vjezdu do střediska za příplatek.

Ubytování

Byty jsou kompletně vybaveny. Kuchyňský kout (elektrický sporák, lednička, myčka, mikrovlnná nebo elektrická trouba), TV zdarma, povlečení, balkon nebo předzahrádka s přímým venkovním vstupem. Koupelna a většinou oddělené WC (kromě ST4 a několika AP4 a AP5).

Studio pro 4 osoby - ST4, 22 - 25 m2, obývací místnost s dvěma lůžky a kabina s patrovou postelí.
Apartmán pro 4 osoby - AP4, 22 - 25 m2, obývací místnost s dvěma lůžky, pokoj s patrovou postelí nebo dvěma lůžky.

Apartmán pro 5 osoby - AP5, 28 - 30 m2, obývací místnost s dvěma lůžky, pokoj s patrovou postelí a lůžkem. Někdy obývací místnost s dvěma lůžky, pokoj s lůžkem a patrovou postelí a kabina s patrovou postelí. Případně obývací místnost s dvěma lůžky a vysouvacím lůžkem, pokoj s manželskou postelí.

Apartmán pro 5 osob Supérieur - AP5+, 28 - 30 m2, obývací místnost s dvěma lůžky, pokoj s patrovou postelí a lůžkem. Někdy obývací místnost s dvěma lůžky, pokoj s lůžkem a patrovou postelí a kabina s patrovou postelí. Případně obývací místnost s dvěma lůžky a vysouvacím lůžkem, pokoj s manželskou postelí.

Apartmán pro 7 osob - AP7, 35 - 40 m2, obývací místnost s dvěma lůžky a vysouvacím lůžkem, pokoj s patrovou postelí a pokoj s manželskou postelí.

Cena na osobu zahrnuje

7 nocí v apartmánu, 6-denní skipas Val Thorens, komplexní pojištění.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000