crosssearch

Vhodné pro náročné, proslulé lyžařské středisko s kvalitními podmínkami pro lyžování i pobyt. Pobyty pouze s vlastní dopravou. Nejen mezi evropsky, ale i světově proslulé lyžařské oblasti patří bezesporu i oblast Les Trois Vallées (,,Tři údolí").

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Vhodné pro náročné, proslulé lyžařské středisko s kvalitními podmínkami pro lyžování i pobyt. Pobyty pouze s vlastní dopravou.

Poloha:
Nejen mezi evropsky, ale i světově proslulé lyžařské oblasti patří bezesporu i oblast Les Trois Vallées (,,Tři údolí"). Val Thorens je nejen nejvýše položené středisko v tomto regionu, ale i nejvýše položeným střediskem v Evropě. Vysokohorská poloha Val Thorens (2300 m) zaručuje velmi stabilní sněhové podmínky a rozsáhlé možnosti jízdy v prašanu. Grandiózní amfiteátr, lemovaný ledovci, je kryt před větrem a vystaven intenzivnímu slunečnímu záření. Nejvyšší horou je tu Aiguille de Péclet, na jejíchž svazích jsou připraveny vleky a lanovky určené pro letní lyžování. Jednou z velkých atrakcí tohoto střediska je také visutá lanovka na Cime de Caron (3195 m), která pojme naráz 150 lyžařů. Před pěti lety bylo otevřeno i čtvrté údolí (Maurienne), které nabídne přístup do oblasti Val Thorens i dalším lyžařům díky nově vystavěné kabinové lanovce ze střediska Orelle.

Sport:
Lyžování: 66 sjezdovek (celkem 283 v oblasti ,,Tři údolí"): 8 (51) zelených, 21 (88) modrých, 30 (105) červených a 7 (39) černých, 140 (600) km sjezdových tratí, 6 kabinkových lanovek (42), 17 sedačkových lanovek (66), 7 vleků (39), 108 km běžeckých tratí. Ve středisku je mnoho restaurací, barů, diskoték, pravidelně se zde konají savojské trhy, je tu nespočet sportovních obchodů, půjčoven lyžařského vybavení, směnáren, dále piano bary, lékařská služba, sportovní palác (tenis, squash, volejbal, fotbal, pozemní hokej, lezecká stěna, stolní tenis, golfový simulátor, krytý bazén, sauna, fitness centrum, solárium, vířivky), ve kterém se pravidelně konají turnaje pro hosty. Ve středisku lze provozovat paragliding, jízdu na sněžných skútrech, létání na motorovém rogalu, pro snowboardisty je zde kromě kvalitního freeridového terénu i snowpark s ,,U" rampou.

Stravování:
vlastní

Ubytování:
Ve 2-4 lůžkových studiích nebo 4-6 lůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením, vybavenou kuchyní. Apartmán má vždy oddělenou ložnici. Součástí může být palanda, rozkládací gauč nebo výsuvné lůžko. U většiny balkón.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000