crosssearch

Privátní ubytování standardní kvality blízko sjezdovky

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Les Menuires, sousedící čtvrtě Bruye`res, Bouquetins a Reberty 1850, v blízkosti sjezdovky a lanovek (cca 50-200 m), cca 100-150 m od obchodů, nedaleko zastávky skibusu do centra střediska.

Ubytování

Studio ST3** (1 místnost, cca 18 m2) v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby a 1 samostatné lůžko, koupelna s WC. Studio ST4** (1 místnost, 21-24 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby, v předsíni či spacím koutě palanda, koupelna, WC (většinou oddělené). Apartmán AP4** (1 místnost + kabina, 21-24 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby, v menší oddělené ložnici ev. kabině palanda nebo rozkládací gauč pro 2 osoby, koupelna s WC . Apartmán AP6C** (2 místnosti + kabina/mezonet, 26-30 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v menší oddělené ložnici rozkládací gauč pro 2 osoby event. palanda, v předsíní/kabině palanda (možno v mezonetu), koupelna s WC. Popis je orientační. Odlišnosti v rozložení a charakteru postelí a půdorysu možné. Interiér dle vkusu soukromého majitele.

Vybavenost a služby

Studio a apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, el. plotýnky, trouba či mikrovlnka, někdy myčka nádobí), většinou balkon; za příplatek: dětská postýlka/židle 25 EUR/týden, pes 35 EUR, 2 ručníky 6,5 EUR, kryté parkoviště 46 EUR. V některých rezidencích je přístup k WiFi zdarma (na vyžádání v CK) Rezidence: lyžárna, výtah, venkovní parkoviště.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000