crosssearch

Dobře situované rezidence nacházející se ve středisku LArc 1600 patřícího do lyžařského resortu Les Arcs, které je součástí lyžařské oblasti Paradiski, která nabízí 425 km sjezdovek v nadmořské výšce 1250 - 3250 m n. m. Rezidence doporučujeme nenáročným klientům. Všechna...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Dobře situované rezidence nacházející se ve středisku LArc 1600 patřícího do lyžařského resortu Les Arcs, které je součástí lyžařské oblasti Paradiski, která nabízí 425 km sjezdovek v nadmořské výšce 1250 - 3250 m n. m. Rezidence doporučujeme nenáročným klientům. Všechna střediska lyžařského resortu Les Arcs jsou vzájemně propojeny shuttle busem, který jezdí zdarma cca každých 20 min.

Poloha Rezidence

Apartmány se nacházejí v rezidencích umístěných max cca 100 m od sjezdovek a cca 50 - 200 m od centra a nákupních možností.

Příplatky

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky): na vyžádání povlečení (cca 6 EUR/lůžko), na vyžádání ručníky (cca 6 EUR/osoba), na vyžádání závěrečný úklid cca 44 EUR/studio (klienti musí vždy zanechat uklizený kuchyňský kout) - neúčtuje se pokud klienti provedou úklid celého apartmánu vlastními prostředky sami.

Po příjezdu na místo jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 200 EUR/apartmán, spotřeba energií, dezinfekce sociálního zařízení 9 EUR/apartmán, místní poplatek cca 1 EUR/den/osoba.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Studia s vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC) jsou vybaveny TV (na vyžádání, za poplatek).

Studio 2+1 je tvořeno obývací místností s kychyňským koutem, rozkládacím lůžkem a vysunovacím lůžkem nebo palandou a jedním lůžkem.

Studio 4+1 je tvořeno obývací místností s kychyňským koutem, rozkládacím lůžkem a vysunovacím lůžkem a prostorem na spaní s palandou a jedním lůžkem.

Vybavení Rezidence

Vstupní hala s recepcí v jedné z rezidencí, úschovna lyží.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000