crosssearch

VRT Lagrange Classic

Francie, Savoie - Paradiski - La Plagne

Výborně situované rezidence nacházející se v jedné z vesniček lyžařského resortu La Plagne patřící do rozlehlé lyžařské oblasti Paradiski, která nabízí 425 km sjezdovek v nadmořské výšce 1250 -3250 m n. m. Všechny střediska (Belle-Plagne, Bellecote, Plagne Centre, Plagne...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Výborně situované rezidence nacházející se v jedné z vesniček lyžařského resortu La Plagne patřící do rozlehlé lyžařské oblasti Paradiski, která nabízí 425 km sjezdovek v nadmořské výšce 1250 -3250 m n. m. Všechny střediska (Belle-Plagne, Bellecote, Plagne Centre, Plagne 1800,...) resortu La Plagne jsou vzájemně propojeny shuttle busem, který jezdí zdarma několikrát denně.

Poloha Apartmánů

Apartmány se nacházejí v rezidencích přímo pod svahy lyžařského střediska Plagne Villages ve 2050 m. n. m., ve vzdálenosti 50 m - 1,5 km od centra a nákupních možností. Do centra jezdí denně zdarma shuttle bus každých cca 15 min.

Příplatky

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky): na vyžádání povlečení (cca 6 EUR/lůžko), na vyžádání ručníky (cca 6 EUR/osoba), na vyžádání garážové stání cca 49 EUR/týden, na vyžádání závěrečný úklid cca 44 EUR/studio (klienti musí vždy zanechat uklizený kuchyňský kout) - neúčtuje se pokud klienti provedou úklid celého apartmánu vlastními prostředky sami.

Po příjezdu na místo jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 200 EUR/apartmán, místní poplatek cca 1,1 EUR/den/osoba. Kauci i ostatní služby lze platit jen v hotovosti.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Studia s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC) jsou vybaveny TV.

Studio 2+1 je tvořeno obývací místností s vybaveným kychyňským koutem, rozkládacím lůžkem, vysunovacím lůžkem a rozkládacím křeslem.

Studio 4 je tvořeno obývací místností s vybaveným kychyňským koutem a dvěma postelemi s vysunovacími lůžky pro dvě osoby nebo obývací místností s vybaveným kychyňským koutem, vysunovací postelí pro dvě osoby a částí oddělenou posuvnou zástěnou se dvěma samostatnými lůžky a nebo obývací místností s vybaveným kychyňským koutem, vysunovací postelí pro dvě osoby a mezonetem se dvěma samostatnými lůžky.

Vybavení Apartmánů

Vstupní hala s recepcí v jedné z rezidencí, úschovna lyží, kryté parkoviště u rezidence Aspen (za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000