crosssearch

Les Chalets Edelweiss Lagrange Prestige

Francie, Savoie - Paradiski - La Plagne

Nový komplex luxusních čtyřpatrových rezidencí v centru střediska Plagne 1800 lyžařského resortu La Plagne, který patří do lyžařské oblasti Paradiski, která nabízí 425 km sjezdovek v nadmořské výšce 1250 -3250 m. n. m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Nový komplex luxusních čtyřpatrových rezidencí v centru střediska Plagne 1800 lyžařského resortu La Plagne, který patří do lyžařské oblasti Paradiski, která nabízí 425 km sjezdovek v nadmořské výšce 1250 -3250 m. n. m.

Poloha Rezidence

Rezidence se nachází v centru střediska Plagne 1800 (1800 - 3250 m n. m.) cca 20 m od sjezdovky.

Příplatky

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky): na vyžádání garážové stání cca 50 EUR/týden, na vyžádání závěrečný úklid cca 55 EUR/Bilo, cca 70 EUR/Trilo (klienti musí vždy zanechat uklizený kuchyňský kout) - neúčtuje se pokud klienti provedou úklid celého apartmánu vlastními prostředky sami.

Po příjezdu na místo jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 300 EUR/apartmán, místní poplatek cca 1,5 EUR/den/osoba.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny TV a telefonem.

Typ BILO 4 a 5/6 je tvořen obývací místností s vybaveným kuchyňským koutem, rozkládacím dvoulůžkem a ložnicí pro dvě osoby.

BILO 5/6 má navíc v místnosti prostor na spaní (některé mezonetové) pro jednu nebo dvě osoby a druhý sprchový kout.

Typ TRILO 6 a 7/8 je tvořen obývací místností s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvěma ložnicemi (každá pro dvě osoby, některé v patře) a druhý sprchový kout.

TRILO 7/8 má obě ložnice v patře a navíc prostor na spaní pro jednu nebo dvě osoby. Některé prostory na spaní jsou vybaveny palandou.

Vybavení Rezidence

Vstupní hala s recepcí, bezdrátové připojení k Internetu (v prostorách recepce za poplatek), společenská místnost s krbem, úschovna lyží, krytý vyhřívaný bazén (zdarma), sauna (za poplatek, zdarma 1 návštěva/apartmán/týden), prádelna (za poplatek), výtah, garážové stání (na vyžádání, cca 50 EUR/týden).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000