crosssearch

Rezidence leží u sjezdovky, první lanovky v blízkosti rezidence. V těsné blízkosti rezidence naleznete obchody, půjčovny lyží, restaurace.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Rezidence se nachází v části Belle Plagne. Rezidence leží u sjezdovky, první lanovky v blízkosti rezidence. V těsné blízkosti rezidence naleznete obchody, půjčovny lyží, restaurace.

Ubytování

6-ti patrová rezidence, vystavěná v tradičním stylu, nabízí 38 apartmánů většinou orientované na jihozápad. K dispozici je výtah, recepce, kryté parkoviště za příplatek (doporučená rezervace předem) cca 70 m od rezidence, venkovní parkoviště zdarma v části Plagne Bellecote. Rezidence nemá k dispozici lyžárnu.

Studio pro 4 osoby - ST4, cca 22 m2, kuchyňský kout (elektrická deska, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kabina na spaní s palandou, koupelna s WC, balkon (kromě bytů v přízemí), TV za příplatek.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 27 m2, kuchyňský kout (elektrická deska, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby a lůžkem pro 1 osobu, pokoj s manželskou postelí, koupelna, oddělené WC, balkon (kromě bytů v přízemí), TV za příplatek.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 35 m2, kuchyňský kout (elektrická deska, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou nebo manželským lůžkem, koupelna, oddělené WC, balkon (kromě bytů v přízemí), TV za příplatek.

Cena na osobu zahrnuje

7 nocí v apartmánu, 6-denní skipas La Plagne, komplexní pojištění, ložní prádlo.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000