crosssearch

Aspen Lagrange Prestige

Francie, Savoie - Paradiski - La Plagne

Luxusní rezidence nacházející se v lyžařském resortu La Plagne patřící do rozlehlé lyžařské oblasti Paradiski, která nabízí 425 km sjezdovek v nadmořské výšce 1250 -3250 m n. m. Všechny střediska (Belle-Plagne, Bellecote, Plagne Centre, Plagne 1800,...) resortu La Plagne jsou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Luxusní rezidence nacházející se v lyžařském resortu La Plagne patřící do rozlehlé lyžařské oblasti Paradiski, která nabízí 425 km sjezdovek v nadmořské výšce 1250 -3250 m n. m. Všechny střediska (Belle-Plagne, Bellecote, Plagne Centre, Plagne 1800,...) resortu La Plagne jsou vzájemně propojeny shuttle busem, který jezdí zdarma několikrát denně. Všechny prostory rezidence jsou nekuřácké.

Poloha Rezidence

Rezidence se nachází cca 100 m od sjezdovky a cca 300 m od lanovek a centra lyžařského střediska Plagne Villages.

Příplatky

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky): na vyžádání garážové stání cca 50 EUR/týden, na vyžádání závěrečný úklid cca 55 EUR/Bilo, cca 70 EUR/Trilo (klienti musí vždy zanechat uklizený kuchyňský kout) - neúčtuje se pokud klienti provedou úklid celého apartmánu vlastními prostředky sami.

Po příjezdu na místo jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 300 EUR/apartmán, místní poplatek cca 1,5 EUR/den/osoba.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny TV a telefonem. Typ BILO 4 se skládá z obývací místnosti s vybaveným kuchyňským koutem, rozkládacím lůžkem a vysunovacím lůžkem a ložnicí pro dvě osoby.

Typ TRILO 5/6 se skládá z obývací místnosti s vybaveným kuchyňským koutem, rozkládacím lůžkem a vysunovacím lůžkem, ložnicí pro dvě osoby, malého pokoje s palandou a druhým sprchovým koutem.

Typ TRILO 7 se skládá z obývací místnosti s vybaveným kuchyňským koutem, dvěma samostatnými rozkládacími lůžky a vysunovacím lůžkem, dvou ložnic (každá pro 2 osoby) a druhého sociálního zažízení (sprcha, WC).

Vybavení Rezidence

Vstupní hala s recepcí, bezdrátové připojení k Internetu (v prostorách recepce za poplatek), společenská místnost s krbem, úschovna lyží, krytý vyhřívaný bazén (zdarma), sauna (za poplatek, zdarma 1 návštěva/apartmán/týden), prádelna (za poplatek), výtah (od 2. poschodí), veřejné parkoviště (zdarma), garážové stání (na vyžádání cca 50 EUR/týden).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000