crosssearch

Rezidence Bleu Marine

Francie, Korsika

Vilková rezidence se nachází pouhých 150 m od pláže Santa Giulia a skvěle využívá svého umístění mezi mořem a přírodou. Vilky jsou umístěny v parku plném zeleně a květů. Pro nezapomenutelné chvilky pohody a odpočinku jsou vám k dispozici plně vybavené vilky pro 2 - 9 osob....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Vilková rezidence se nachází pouhých 150 m od pláže Santa Giulia a skvěle využívá svého umístění mezi mořem a přírodou. Vilky jsou umístěny v parku plném zeleně a květů. Pro nezapomenutelné chvilky pohody a odpočinku jsou vám k dispozici plně vybavené vilky pro 2 - 9 osob. Vzdálenost od Porto Vecchio 5 km.

Vybavení

Recepce, bazén se sluneční terasou a lehátky, tenisový kurt (10 EUR/hod.), dětské hřiště a soukromé parkoviště.

Sport a zábava

Bazén, tenisový kurt (10 EUR/hod.), vodní sporty na pláži.

Pláž

Písčitá pláž Santa Giulia 150 m od rezidence.

Ubytování

Byty s kompletně vybavenou kuchyňkou (el. sporák, lednice, trouba, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar), s koupelnou a WC, telefonem, TV, trezorem a krytou terasou se zahradním nábytkem.

Villa F3 B 4/5: obytná kuchyně s lůžkem, dvě ložnice s dvojlůžkem a dvěma lůžky.

Villa F3 M 6/7: obytná kuchyně s lůžkem, kabina s palandou, v patře ložnice s dvojlůžkem a otevřený mezanin se dvěma lůžky.

Villa F3 A 4/5: obytná kuchyně s lůžkem, ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma lůžky, druhá ložnice se dvěma lůžky. Venkovní sprcha.

Villa F4 6/7: v přízemí obytná kuchyně s lůžkem, dvě ložnice s dvojlůžkem a dvěma lůžky, v patře ložnice se dvěma lůžky. Venkovní sprcha.

Villa F4 M 8/9: v přízemí obytná kuchyně s lůžkem, dvě ložnice s dvojlůžkem a dvěma lůžky, otevřený mezanin se dvěma palandami. Venkovní sprcha.

Stravování

Vlastní.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000