crosssearch

Rezidence Village

Francie, Isere - Les 2 Alpes

Jednodušší ubytování s výhodnou polohou u sjezdovek a sedačkové lanovky

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Jednodušší ubytování s výhodnou polohou u sjezdovek a sedačkové lanovky

Poloha

Komplex rezidencí v části Les 2 Alpes - Village (1800 m), poblíž rychlé 4?sedačkové lanovky a dojezdu zelené a černé sjezdovky, které vedou z hlavní lyžařské oblasti. Celá čtvrť Village je pěší zónou, auta parkují v podzemí. V okolí rezidencí najdete samoobsluhu, pekařství, sportovní obchody, restaurace, bary a sportovní centrum s bazénem. Centrum střediska je vzdáleno cca 2 km a je dostupné zdarma skibusem.

Ubytování

Studio ST2**, ST3** (1 místnost, ST2 přibližně 13 m2, ST3 cca 17 m2), SZ orientace, v obývací části s jídelním a kuchyňským koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, u ST3 v předsíni třetí lůžko nebo palanda, koupelna s WC.

Studio ST3/4**, ST4/5** (1 místnost, 20-25 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v předsíni palanda, u ST4/5 navíc výsuvné lůžko, kou­pelna, WC oddělené, balkon.

Studio ST5/6C** (1 místnost + kabina, 25-27 m2), v obývací části s ku­chyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v části otevřené do obývací místnosti dvoulůžko, v předsíni za posuvnou stěnou palanda, koupelna, WC oddělené, balkon.

Apartmán AP6** (2 místnosti, 35-37 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby. V oddělené ložnici dvoulůžko, v předsíni za posuvnou stěnou palanda, koupelna, WC oddělené, balkon.Studia jsou menších rozměrů a jednoduše zařízena, tento nedostatek vyvažuje výhodná poloha u sjezdovek.

Vybavenost a služby

Studio a apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, el. plotýnky, el. nebo mikrovlnná trouba, ev. myčka nádobí); za příplatek: ručníky 6,50 EUR/sada/os., TV?40EUR/týden, dět­ská postýlka 25 EUR (rezervace předem), pes 35 EUR (nahlásit při rezervaci). Rezidence: lyžárna, zdarma kryté parkoviště (rezervace předem).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000