crosssearch

Příjemná rezidence s prostornými pokoji blízko sjezdovky

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Příjemná rezidence s prostornými pokoji blízko sjezdovky

Poloha

Ve Vars les Claux (1890 m), cca 100 m od sjezdovky a 150 m od obchodní pasáže se samoobsluhou, pekařstvím, tabákem a dalšími obchody.

Ubytování

Apartmán AP4*** (2 místnosti, 32-35 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v oddělené ložnici dvoulůžko event. 2 samostatná lůžka, koupelna s WC. Apartmán

AP6C*** (2 místnosti + kabina, cca 40 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v oddělené ložnici dvoulůžko event. 2 samostatná lůžka, v oddělené části - kabině palanda, koupelna, WC oddělené.

Apartmán AP6*** (3 místnosti, cca 45 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, 2 oddělené dvoulůžkové ložnice (dvoulůžko ev. 2 samostatná lůžka), 2 koupelny (vana, sprcha), WC oddělené.

Apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, varná deska, myčka nádobí, trouba), balkon nebo terasa; za příplatek: TV 39 EUR/týden, ručníky 3 EUR, dětská postýlka 12EUR týden (rezervace předem), pes 39 EUR. Rezidence: vstupní hala s recepcí, výtah, lyžárna, venkovní parkoviště; za příplatek: kryté parkoviště 39EUR.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000