crosssearch

Village Les Praires De La Mer

Francie, Azurové pobřeží (zobrazit na mapě) mapa

Patří mezi nejoblíbenější hotely v nabídce.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

v zálivu Saint Tropez, u městečka Port Grimaud. Obchody, bary a restaurace v dosahu.

Vybavení

recepce, restaurace, gril, pizzerie, bar s terasou na pláži, místnost s TV, pekařství, malý supermarket a obchod se zeleninou, trezory k pronájmu, prádelna, internetová kavárna.

Ubytování

velmi pěkné a moderně zařízené mobilní domy.

Třípokojové mobilní domy (G4H) Bastidon, pro 2 dospělé a 2 děti do 14 let, cca 25 m2, kuchyňská linka (lednice, sporák), sprcha, WC. Obývací ložnice, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se dvěmi lůžky.

Třípokojové mobilní domy (G6G): California, pro 4 dospělé a 2 děti do 14 let, cca 27 m2, kuchyňská linka(lednice s mrazícím boxem, sporák), klimatizace, sprcha, oddělené WC, obývací pokoj se sezením tvořitelným na lůžko pro 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se dvěmi lůžky, zařízená terasa.

Mobilní domy ve vesničce Bali: třípokojové mobilní domy (F6K): typ Bali2, pro 4 dospělé a 2 děti do 14 let, cca 29 m2, kuchyňská linka (chladnička s mrazícím boxem, toaster, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, sporák), klimatizace, sprcha, odd. WC, obývací ložnice s dvoulůžkem, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj s oddělenými lůžky, zařízená terasa.

Čtyřpokojové mobilní domy (F6L): typ Bali 3, pro 4 dospělé a 2 děti do 15 let,cca 31 m2, kuchyňská linka (lednice, sporák, mrazák, toaster, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba). Obývací jídelna, 1 dvoulůžkový pokoj, 2 pokoje s oddělenými lůžky, pračka. Klimatizace, vybavená terasa. Mobilní domy Faré jsou všechny vybaveny kuchyňskou linkou s lednicí (sporák, kávovar, mikrovlnná trouba, myčka, toaster, rychlovarná konvice), sprchou, sep. WC, sat.TV, někde DVD přehrávačem, wi-fi (za poplatek). Klimatizace.

Dvoupokojový mobilní dům (H2F): ," Faré 1", pro 2 dosp. a 2 děti do max. 9 let, cca 24 m2, obytná jídelna s rozkládacím gaučem, 1 dvoulůžkový pokoj.

Třípokojový mobilní dům (H6F): "Faré 2", pro 4 dospělé a 2 děti do 14 let, cca 27 m2, obytná kuchyně s rozkládacím gaučem, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se dvěmi lůžky.

Čtyřpokojový mobilní dům (H6H): "Faré 3", pro 4 dospělé a 2 děti do 14 let, obytná kuchyně, dvoulůžkový pokoj, 2 pokoje s oddělenými lůžky.

Stravování

bez stravy.

Zábava

profesionální animační tým, specielně v červenci /srpnu. Kabaret, karaoke, koncerty apod.
Poznámka k rezervaci: u mobilního domu H2F uvádějte jména dětí do poznámky .

Pro rodiny

dětský klub (6-12 let) v červenci a srpnu s mini diskem, hřištěm, studiem se šminkami, hledáním pokladu atd. "Club Ado" pro děti 13-18 let (červenec-srpen). Babyland pro děti 1-5 let (duben-říjen): hřiště pod dozorem rodičů. supermarket v areálu, prostorné mobilní domy, dětská postýlka do 3 let cca 3 €/den
vysoká židlička cca 3 €/den. Rezervace v CK, platba na místě, pestrý animační program

Pro aktivní

aerobik, vodní gymnastika, plážový volejbal, tenis, lukostřelba, sportoviště, turnaje. Za poplatek: vodní lyže, potápění, jízdní kola atd.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000