crosssearch

Rezidence Le Golfe Bleu

Francie, Azurové pobřeží

Rezidence tvořená třemi budovami shlíží ze svahu na moře, přístavní mola a výběžek Cap Martin. Nabízí ubytování v klidném prostředí a přímý přístup k moři. Písčito-oblázková pláž je vzdálená 200 m a přístupná po schodech. Do blízkého Monaka dojedete autem za cca 5 min....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Rezidence tvořená třemi budovami shlíží ze svahu na moře, přístavní mola a výběžek Cap Martin. Nabízí ubytování v klidném prostředí a přímý přístup k moři. Písčito-oblázková pláž je vzdálená 200 m a přístupná po schodech. Do blízkého Monaka dojedete autem za cca 5 min. nebo dojdete příjemnou procházkou po pobřežní stezce.

Vybavení

Recepce s WiFi zdarma, bazén (květen - říjen) se sluneční terasou a lehátky, fitness, ping-pong, společenská místnost s TV, prádelna, podzemní garáže a parkoviště u rezidence zdarma.

Sport a zábava

Fitness, ping-pong.

Pláž

Písčito-oblázková pláž je vzdálená 200 m a přístupná po schodech.

Ubytování

Byty s kompletně vybavenou kuchyňkou (el. sporák, lednice, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar), s koupelnou a WC, TV, WiFi (6 EUR/týden), terasou nebo balkónem se zahradním nábytkem. Všechny byty mají boční nebo přímý výhled na moře. STU 4: obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, kabina s palandou. 2P6: obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, kabina s palandou, ložnice se dvěma lůžky. Nebo obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, kabina se dvěma palandami. 2P8: obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, kabina se dvěma palandami, oddělená ložnice se dvěma lůžky.

Stravování

Vlastní.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000