crosssearch

Rezidence Costa Plana

Francie, Azurové pobřeží

Luxusní rezidence v avantgardním stylu je vybudovaná ze skla a mramoru na skále nad mořem. Terasa u bazénu a prostorné terasy jednotlivých bytů nabízejí úchvatný výhled na moře a letoviska Beaulieu a St. Jean Cap Ferrat. Obchody a restaurace jsou v centru Cap d´Ail, 10 minut...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Luxusní rezidence v avantgardním stylu je vybudovaná ze skla a mramoru na skále nad mořem. Terasa u bazénu a prostorné terasy jednotlivých bytů nabízejí úchvatný výhled na moře a letoviska Beaulieu a St. Jean Cap Ferrat. Obchody a restaurace jsou v centru Cap d´Ail, 10 minut od rezidence.

Vybavení

Recepce, výtahy, snack bar, bazén se sluneční terasou, dětský bazén, ping-pong, prádelna, kryté parkoviště (55 EUR/týden).

Sport a zábava

Tenis (2,5 km), golf (7 km), Pěší stezky při pobřeží.

Pláž

Oblázková pláž je vzdálená 1000 m a přístupná po schodech.

Ubytování

Renovované byty s kompletně vybavenou kuchyňkou (varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar), s koupelnou a WC, telefonem, TV, trezorem (10 EUR/týden), WiFi (20 EUR/týden), balkónem nebo terasou se zahradním nábytkem. Většina bytů má výhled na moře. STU 4/5: obytná kuchyně se dvěma lůžky a výsuvným lůžkem, kabina s palandou. 2P4/5: obytná kuchyně se dvěma lůžky a výsuvným lůžkem, oddělená ložnice s dvojlůžkem. 2P6/7: obytná kuchyně se dvěma lůžky a výsuvným lůžkem, oddělená ložnice s dvojlůžkem, kabina s palandou.

Stravování

Vlastní.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000