crosssearch

Open Pins Bleus

Francie, Azurové pobřeží

Ideální místo na pobyt spojený s poznáváním oblasti - letoviska Cannes, Nice, Antibes, Monaco, Grasse, typické provensalské vesničky Eze, Gourdon, Saint Paul de Vence, kaňon Verdon.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Mořské lázně Juan Les Pins, známé díky jazzovému festivalu, leží v chráněné zátoce, kterou tvoří poloostrov Antibes a canneský Pointe de la Croisette. Infrastruktura, jenž láká především milovníky koupání, nabízí vedle tříkilometrové pláže také plážovou promenádu připomínající canneskou Croisette, s mnoha butiky, restauracemi a nočními kluby.
Festival Jazz a Juan se koná od roku 1959 každé léto. Jeho dějištěm je park na východě města Pinede Gould. Hosté jako Louis Armstrong, Duke Ellington, Miles Davis a mnoho dalších přispěly k celosvětovému věhlasu festivalu.

Ubytování

Rezidence je situována cca 100 m od pláže a leží v krásném parku Exflora. Obchody jsou od rezidence vzdáleny cca 50 m. Apartmány a studia se nacházejí v jedné 5-ti patrové budově ve tvaru U.
K dispozici jsou výtahy, recepce, venkovní bazén, dětské brouzdaliště, podzemní garáže za příplatek.

Studia a apartmány jsou kompletně vybaveny na pobyt u moře.

Studio pro 3 osoby - ST3, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby a lůžko pro 1 osobu, koupelna s WC, TV, trezor za příplatek, balkon nebo terasa vybavená zahradním nábytkem.

Studio pro 4 osoby - ST4, cca 29 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kout na spaní s palandou, koupelna s WC, TV, trezor za příplatek, balkon nebo terasa vybavená zahradním nábytkem.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 31 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí nebo s dvěma oddělenými lůžky, koupelna s WC, TV, trezor za příplatek, balkon nebo terasa vybavená zahradním nábytkem.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 41 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí nebo s dvěma oddělenými lůžky, kout na spaní s dvěma oddělenými lůžky nebo s palandou, koupelna s WC, TV, trezor za příplatek, balkon nebo terasa vybavená zahradním nábytkem.

Stravování

Vlastní.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000