crosssearch

Ideální místo na pobyt spojený s poznáváním oblasti.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Středisko leží v samém srdci Azurového pobřeží, asi 5 km od Antibes, 7 km od Cannes a 22 km od Nice. Přímořské letovisko Golfe Juan se pyšní dvěma přístavy a plážemi s jemným pískem.

Ubytování

Komplex rezidence je tvořen 5-patrovou hlavní budovou a 6 dvoupodlažními budovami, které jsou situované ve velké zahradě s vzrostlými palmami. Vzdálenost k moři je asi 300 metrů, obchody jsou od rezidence vzdáleny cca 400 m.
K dispozici je venkovní bazén, dětské brouzdaliště, stolní tenis, hřiště na petanque, biliard, fitnes za příplatek, wifi připojení za příplatek na recepci a v některých pokojích, venkovní parkoviště zdarma, podzemní garáže za příplatek (cca 28 - 38 Eur / týden).

Studia a apartmány jsou kompletně vybaveny na pobyt, mají balkon nebo terasu vybavenou zahradním nábytkem.

Studio pro 4 osoby - ST4, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, trouba nebo mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kout na spaní s manželskou postelí nebo s dvěma oddělenými lůžky, koupelna s WC, trezor za příplatek, balkon.

Studio pro 4 osoby s kabinou na spaní - ST4C, cca 27 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, trouba nebo mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kabina na spaní s manželskou postelí, koupelna s WC, trezor za příplatek, balkon nebo terasa.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 32 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, trouba nebo mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí nebo s dvěma oddělenými lůžky, koupelna s WC, trezor za příplatek, balkon nebo terasa.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 32 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, trouba nebo mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby a lůžko se spaním pro 1 osobu, pokoj s manželskou postelí nebo s dvěma oddělenými lůžky, koupelna, většinou oddělené WC, trezor za příplatek, balkon nebo terasa.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 40 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, trouba nebo mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s dvěma oddělenými lůžky nebo palandou, koupelna, většinou oddělené WC, trezor za příplatek, balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000