crosssearch

Maeva Club Residenz Valescure

Francie, Azurové pobřeží (zobrazit na mapě) mapa

Oblíbená klubová rezidence pro pestrou rodinnou dovolenou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pro rodiny

vestavěný dětský bazén
prostorné apartmány
animační program pro děti (objednání na místě): Miniklub pro děti 3-11 let (dopolední i odpolední program), Juniorklub pro děti 12-14 let a 15-17 let (odpolední programy) v termínech 15.4.-10.5., 1.7.-30.8., 28.10.-8.11. s kurzy malování, řemesel, hledáním pokladu, divadelním představením, rozmanitými sportovními a animačními programy

Poloha

areál se nachází v zálivu Estérel obklopen piniovým hájem. Pláž a moře cca 5,5 km. Nákupní možnosti cca 1,6 km, centrum města Saint Raphael cca 4 km.

Vybavení

k vybavení rodinného komplexu s cca 206 apartmány patří recepce (trezor cca 20 €/týden), wi-fi (za poplatek), restaurace, bar. Vyhřívaný bazén (cca 400 m2) s oddělenou dětskou částí.

Ubytování

studia (F4F) pro 1-4 osoby (cca 25 m2), obývací ložnice se dvěma lůžky, kuchyňka (sporák, lednička, kávovar, myčka), nika s patrovou postelí, vana, WC, balkon nebo terasa.

Dvoupokojové apartmány (F6F) pro 1-6 osob (cca 35 m2), obývací ložnice se dvěma lůžky, kuchyňka (sporák, lednička, kávovar, myčka), jeden dvoulůžkový pokoj, nika s patrovou postelí, vana, WC, balkon nebo terasa.

Třípokojové apartmány (F6G) pro 1-6 osob jsou prostornější (cca 43 m2), vybaveny stejně jako apartmány F6F.

Stravování

bez stravy. Stravu je možné objednat na místě.

Sport/aktivity

petanque, plážový volejbal, minigolf, tenis, multifunkční sportovní hřiště. Za poplatek: jezdectví, golf v blízkém okolí.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000