crosssearch

Rezidence leží v historické části Cannes ve čtvrti Suquet. Pláž Midi leží od rezidence cca 100 m, první obchody se nacházejí cca 50 m od rezidence. Slavný Palais des Festival a promenáda Croisette leží cca 1 km od rezidence.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Rezidence leží v historické části Cannes ve čtvrti Suquet. Pláž Midi leží od rezidence cca 100 m, první obchody se nacházejí cca 50 m od rezidence. Slavný Palais des Festival a promenáda Croisette leží cca 1 km od rezidence.

Ubytování

Nově zrekonstruovaná 7-patrová rezidence má k dispozici recepci, bazén, placené parkoviště, zdarma přístup na internet.

Rezidence nabízí kompletně zrekonstruované byty s klimatizací.

Studio pro 2 osoby - ST2, cca 22 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba/grill, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, koupelna s WC.
Studia pro 2 osoby mají výhled na město a nemají balkon.

Studio pro 4 osoby - ST4, cca 24 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba/grill, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, kout na spaní s palandou, koupelna, většinou oddělené WC.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 24 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba/grill, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, pokoj s manželským lůžkem nebo s dvěma oddělenými postelemi, koupelna, většinou oddělené WC.
Apartmány pro 4 osoby mají výhled na město a nemají balkon.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 27 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba/grill, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby a lůžkem pro 1 osobu, pokoj s manželským lůžkem nebo s dvěma oddělenými postelemi, koupelna, většinou oddělené WC.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 27 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba/grill, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby a vysouvacím lůžkem pro 2 osoby, pokoj s manželským lůžkem, koupelna, oddělené WC.

Stravování

Vlastní.

Vlastní doprava - cena na osobu zahrnuje:
7 nocí v apartmánu / studiu, spotřebu energií, ložní prádlo.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000