crosssearch

Vychutnejte si úžasnou atmosféru ze střechy hotelu s krásným výhledem na Středozemní moře..

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

pozvolná široká pláž s jemným pískem oddělena pouze pobřežní promenádou a malým parčíkem, cca 50 m. Malý přístav s působivými luxusními jachtami cca 300 m. V přilehlém ,,Palais du Festival" se každý rok v květnu koná světoznámý filmový festival, který je magnetem pro celou oblast Côte. Za poznáním starého města s úzkými, křivolakými uličkami a mnoha schodišti můžete pohodlně vyrážet z vašeho hotelu.

Vybavení

hotel s bohatou tradicí (48 pokojů). Velkoryse pojatá přijímací hala a společenská místnost, bar, snídaňová jídelna, wi-fi v celém hotelu (za poplatek), výtahy. Bazén (cca 8 x 3 m) se zařízenou terasou na opalování na střeše hotelu s výhledem na záliv a historické centrum Cannes.

Ubytování

velmi pěkné a komfortně zařízené, s vanou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, wi-fi (za poplatek), trezorem, minibarem a klimatizací. Dvoulůžkové pokoje (A2A/A2B). A2A: s balkónem a výhledem na moře. A2B: s balkónem a výhledem na město. Jednolůžkové pokoje (A1B). Čtyřlůžkové pokoje (A4B): 2 americká dvoulůžka, bez balkónu a bez trezoru.

Stravování

Snídaně: formou bufetu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000