crosssearch

Fly And Sleep - Helsinky - Original Sokos Pasila

Finsko, Helsinky

Finsko - Helsinky. Hlavní město Finska obývá asi jeden milión obyvatel. Helsinky vždy byly na pomezí mezi západem (Švédskem) a východem (Ruskem) a vliv obou kultur zde můžeme pozorovat i dnes.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Finsko - Helsinky. Hlavní město Finska obývá asi jeden milión obyvatel. Helsinky vždy byly na pomezí mezi západem (Švédskem) a východem (Ruskem) a vliv obou kultur zde můžeme pozorovat i dnes. Většina hlavních památek je v samotném centru města. K povinné návštěvě zve Senátní náměstí a krásná bílá helsinská katedrála. Zde se nachází ulička Sofiankatu sloužící jako muzeum historie Helsinek pod otevřeným nebem. Pravé centrum Helsinek leží hned u přístavu a parku Esplanadi, nejznámější promenády ve městě. Katedrála Uspenski je jednou z největších pravoslavných staveb v Evropě. Kostel Temppeliaukio je unikátní tím, že je postaven ve skále. Při příjemné procházce směrem k zálivu Töölönlahti si prohlédnete Finský parlament, zbrusu nový Dům hudby, moderní koncertní dům Finlandia Talo a Finskou operu. Všechny památky můžete objet na městských kolech, jejichž používání je zdarma.Hotel se nachází asi 10 minut jízdy od centra Helsinek a 15 km od mezinárodního letiště Helsinki-Vantaa. Nabízí prostorné pokoje s kabelovou televizí a WiFi zdarma. Výstaviště je vzdáleno 15 minut chůzí. Restaurace a bar Sevilla servíruje tapas a sangrii ve španělské restauraci. Snídaně formou bufetu. Hostům hotelu je k dispozici sauna a posilovna. Hartwall Arena zábavní park Linnanmäki se nachází 5 minut jízdy od hotelu.

LET JE REALIZOVÁN NA PRAVIDELNÉ LINCE. HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ. CENY JSOU PLATNÉ PŘI DOSTUPNOSTI LETENKY V OPTIMÁLNÍ KNIHOVACÍ TŘÍDĚ A MOHOU SE MĚNIT.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000