crosssearch

Fly And Sleep - Helsinky - Arthur

Finsko, Helsinky

Finsko - Helsinky. Hlavní město Finska obývá asi jeden milión obyvatel. Helsinky vždy byly na pomezí mezi západem (Švédskem) a východem (Ruskem) a vliv obou kultur zde můžeme pozorovat i dnes. Většina hlavních památek je v samotném centru města. K povinné návštěvě zve Senátní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Finsko - Helsinky. Hlavní město Finska obývá asi jeden milión obyvatel. Helsinky vždy byly na pomezí mezi západem (Švédskem) a východem (Ruskem) a vliv obou kultur zde můžeme pozorovat i dnes. Většina hlavních památek je v samotném centru města. K povinné návštěvě zve Senátní náměstí a krásná bílá helsinská katedrála. Zde se nachází ulička Sofiankatu sloužící jako muzeum historie Helsinek pod otevřeným nebem. Pravé centrum Helsinek leží hned u přístavu a parku Esplanadi, nejznámější promenády ve městě. Katedrála Uspenski je jednou z největších pravoslavných staveb v Evropě. Kostel Temppeliaukio je unikátní tím, že je postaven ve skále. Při příjemné procházce směrem k zálivu Töölönlahti si prohlédnete Finský parlament, zbrusu nový Dům hudby, moderní koncertní dům Finlandia Talo a Finskou operu. Všechny památky můžete objet na městských kolech, jejichž používání je zdarma.Tento hotel se nachází v Helsinkách, přímo naproti stanici metra Kaisaniemi a pouhých 350 metrů od hlavního nádraží, a nabízí bohatou snídani formou bufetu, zdarma dostupné Wi-Fi a po předchozí rezervaci také saunu. Hned vedle hotelu se rozkládá park Kaisaniemi. Arthur Hotel poskytuje ubytování v pokojích s psacím stolem, TV a vlastní koupelnou včetně sprchy nebo vstupem do koupelny sdílené. Pokoje umístěné v nejvyšším podlaží mají výhled na helsinské střechy. Hotel Arthur má také restauraci s dekorativními závěsy, křišťálovými lustry a nabídkou tradiční finské kuchyně. Arthur Hotel stojí přibližně 3 minuty chůze od helsinského kasina Grand i Finského národního divadla. Nákupní ulice Aleksanterinkatu je vzdálená 600 metrů.

LET JE REALIZOVÁN NA PRAVIDELNÉ LINCE. HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ. CENY JSOU PLATNÉ PŘI DOSTUPNOSTI LETENKY V OPTIMÁLNÍ KNIHOVACÍ TŘÍDĚ A MOHOU SE MĚNIT.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000